Bērnu modes zīmola Paade Mode 2019.gada pavasara/ vasaras (SS19) kolekcija INSIDE OUT piedāvā sezonai atbilstošu toņu paleti, maigus pasteļus papildinot ar spilgtākām notīm un izteiksmīgām detaļām. Kolekcijas izstrādē līdzdarbojusies Paade Mode radošā komanda: zīmola dibinātāja un vadītāja Linda Raituma, radošā direktore Santa Pīlēna un dizainere Edīte Ķirse, un tajā apvienoti četri dažādi virzieni, piedāvājot gudri nokomplektētu garderobes izvēli katrai dzīves situācijai.

“Eleganti modeļi RESORT segmentā, koķeti un bezrūpīgi SECRET GARDEN PARTY modeļi, kam raksturīgi romantiski piegriezumi, mežģīnes un volāni. Tiem līdzās atradīsiet HIGH STREET segmenta modeļus, kuros apvienoti savstarpēji kontrastējoši elementi. Savukārt ATIELER segmentā redzēsiet, brīnišķīgas un greznas kleitas un uzvalku komplektus svinīgiem notikumiem – no kristībām līdz izlaiduma ballītēm un kāzām,” stāsta Paade Mode dibinātāja un vadītāja Linda Raituma.

Jaunā kolekcija piedāvā dažādību, kas ļauj nokomplektēt ideālo garderobi, kurā labi jūtas ikviens bērns, neatkarīgi no dzīves situācijas

Paade Mode ir Latvijā dibināts, starptautiski atzīts un godalgots bērnu modes zīmols, kas saņēmis arī prestižo Milk Fashion Design Award apbalvojumu. Zīmola izstrādājumi tiek regulāri publicēti tādos starptautiskos modes izdevumos kā Milk, Papier Mache, Kid’s Wear Magazine, Vogue Italia, Marie Claire Enfants un citos. 2017.gadā Paade Mode piešķirta arī prestižā Itālijas modes skolas Instituto Marangoni stipendija.

Foto: