Kopš brīža, kad aktieru pāris paziņoja par šķiršanos, ir pagājuši jau trīs gadi. Pēc šķiršanās abiem bijušajiem laulātajiem ir izdevies saglabāt labas attiecības: viņi bieži pavada kopā laiku ar bērniem un gandrīz visus svētkus svin ģimenes lokā.

Dažādi ziņu avoti ne reizi vien ir izteikušies, ka pirmos divus gadus pēc šķiršanās Gārnere ir mēģinājusi palīdzēt bijušajam vīram mainīties, lai mēģinātu visu sākt no sākuma, bet viņas centieni nav vainagojušies panākumiem. Gala rezultātā Bens Afleks sāka satikties ar šova „Saturday Night Live” producenti Lindsiju Šukusu.

Šobrīd tuvi Afleka draugi izdevumam „US Weekly” atklājuši, ka, neraugoties uz attiecībām ar Šukusu, viņš vairākkārt ir iztecies, ka sapņo atjaunot attiecības ar Gārneri. „Viņš vairākas reizes ir lūdzis Dženiferai atgriezties, bet viņa to nav gribējusi,” atklāj ziņu avoti.

Atgādināsim, ka Gārnere un Afleks apprecējās 2005. gada 29. jūnijā. Desmit kopdzīves gadu laikā viņiem piedzima trīs bērni: meitas Violeta un Serafina, kā arī dēls Semjuels.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem