Slavenību pāris Deivids un Viktorija Bekhemi atzinuši, ka viņuprāt viņu 6 miljonus vērto savrupnamu vēlējies aplaupīt kāds Anglijā pazīstams noziedzīgais grupējums, kas saistīts a slepkavībām, naudas izspiešanu un narkotiku tirdzniecību. Arī detektīvi apstiprinājuši, ka aiz smalki izplānoto reidu uzbrukumiem Bekhemu savrupmājai slēpjas kāds noziedzīgs grupējums.
aaa

Pēdējo divu mēnešu laikā šis grupējums jau divas reizes mēģinājis ielauzties Bekhemu 6 miljonus vērtajā savrupmājā, kas atrodas Kotsvoldā (Anglijā). Par laimi, mēģinājumi ielauzties mājā bijuši neveiksmīgi, jo tā tiek ļoti labi apsargāta. 43 gadus vecais bijušais Anglijas futbola izlases kapteinis Deivids un viņa sieva – 44 gadus vecā modes māksliniece Viktorija pēc notikušā ir patiesi sašutuši un jūtas apdraudēti savā īpašumā.

Policija identificējusi galvenos aizdomās turamos, un tas esot noziedzīgs grupējums ar 30 gadu pieredzi. Šis grupējums ir atbildīgs par vairākiem desmitiem noziegumu izdarīšanu – privātmāju aplaupīšanu, slepkavībām un narkotiku tirdzniecību. Šim grupējumam nav īpaša nosaukuma, taču noziegumus tas veicis visā Anglijas dienvidu teritorijā.

Policija esot oficiāli paziņojusi, ka noziedznieki šobrīd tiek meklēti. Pirms mēneša Bekhemu mājas videonovērošanas sistēmas bija fiksējušas maskējušos laupītājus, kuri mērķtiecīgi centās iekļūt slavenību mājā. Taču tos esot iztraucējuši kaimiņu mājas Soho Farmhouse viesi, kuru vidū bija neskaitāmas slavenības un pat karaliskās ģimenes locekļi.

Pēc notikušā Bekhemu ģimene kopā ar bērniem Romeo (16), Krūzu (13) un Hārperu (7) devās ceļojumā uz Austrāliju, taču ceļojuma laikā noziedzīgais grupējums centās mājā ielauzties vēlreiz. Šoreiz zagļus apturējuši septiņi mājas sargi un sargsuņi. Līdz šim brīdim neviens no grupējuma pārstāvjiem vēl nav arestēts.