Kokteilis
Apbrīno

Beidzot Liene ir mājās: Andris pastāsta, kā izglābis mīļoto no psihiatriskās klīnikas0

Foto: ekrānuzņēmums no Andra Kiviča Facebook.com

Daudzi sociālo tīklu lietotāji aktīvi varēja sekot līdzi Latvijas skandalozākā pāra – Andra Kiviča un Lienes Skulmes neticamajiem piedzīvojumiem. Pāris sastrīdējās, bet Liene pēc strīda pazuda. Medijos bija lasāma dažāda informācija gan par to, kas noticis, gan – kāpēc. Arī pats Andris aktīvi informēja savus atbalstītājus par to, ka viņš ļoti meklē Lieni un pat lūdza līdzcilvēku palīdzību.

Izdevumam “Vakara Ziņas” pāris atklājis, kas tad noticis patiesībā. Liene stāstījusi, ka pēc strīda ar Andri pie Nacionālā teātra, viņa esot satikusi savus radiniekus, kas esot teikuši, ka vēlas viņai palīdzēt. Izrādījās, ka brālēni esot atņēmuši Lienei mobilo telefonu, teikuši, ka uz kādu brīdi jāaizmirst sociālie tīkli un internets, un jāsāk domāt par sevi. Tā Liene esot nokļuvusi Liepājas klosterī, kurā uzturējusies piecas dienas un visu laiku domājusi par Andri.

Piektajā dienā Lieni no klostera esot paņēmis viens no radiniekiem un nogādājis viņu Jelgavas psihoneiroloģiskajā slimnīcā. Lienes ģimenei esot bijis plāns viņu tur “ieslodzīt” uz 37 dienām un pēc tam nosūtīt uz Minesotas programmu, kas palīdz ārstēties no atkarībām. Tāpat Lienei esot stāstīts, ka Andris esot viņu jau aizmirsis un esot atgriezies pie savas bijušās sievas Madaras.

Visbeidzot Lienei un Andrim satikties palīdzējusi kāda meitene, kura esot redzējusi, ka Liene nemitīgi raudot un esot ļoti nelaimīga.

Saistītie raksti

Pats Andris sociālajā tīklā Facebook.com piektdienas rītā rakstīja: “Lienes brālēni – Dzintars Sabļins un Agris Gruzdas, kuri pēdējā gada laikā NEVIENU REIZI nav viņai piezvanījuši un neinteresējas par viņu vispār, pēkšņi sajutās varoņi, atņēma Lienei telefonu, iesēdināja auto, maldināja Lieni, ka tas tāds foršs rehabilitācijas centrs, uz kurieni mēs braucam, bet patiesībā iebāza viņu psihenē ārstēt “atkarību no Kiviča”. ŠOVAKAR 21.00 FACEBOOK TIEŠRAIDE PAR TO, KAS NOTIKA PATIESĪBĀ.”

Foto: ekrānuzņēmums no Andra Kiviča Facebook.com

LA.lv