Kokteilis
Mīli

Bēgošās līgavas: 3 zodiaka zīmju sievietes, kas vismazāk par visu vēlas apprecēties0

Foto: Pexels

Senākos laikos bez laulībām pāra dzīve nebija pat iedomājama. Mūsdienās laulības un kāzas vairs nebūt nav obligāta divu cilvēku attiecību sastāvdaļa. Par to ļoti priecīgas ir šo trīs zodiaka zīmju pārstāves. Vismaz astrologi apgalvo, ka tieši šīs sievietes nevēlas tikt apprecētas, jo kaut kādā veidā laulību būtībā ierobežo viņu personību.

Kuras gan tās ir?

Sieviete – Strēlnieks

Šīs sievietes uzskata, ka laulība ierobežo viņu brīvību. Viņas ir ļoti neatkarīgas personības, kas priekšroku dod īslaicīgām attiecībām. Nopietnas attiecības viņas biedē.
Šādas sievietes jaunībā koncentrējas tikai sev un savām vajadzībām, lai pēc tam par to nebūtu jāuztraucas vecumdienās, ka kaut ko viņa savā dzīvē ir palaidusi garām. Pat, ja šī sieviete tā arī nekad neapprecēsies, viņas sirdi sildīs sajūta par viņas pielūdzējiem, kas bija jaunībā.

Sieviete – Ūdensvīrs

Šīs sievietes neieredz pašu laulības ideju, jo ļoti baidās palikt ar salauztu sirdi. Pārliecinājušās par to, ka šis vīrietis tomēr, iespējams, viņu nesāpinās, viņa tik un tā neredz jēgu precēties.
Šīm sievietēm patīk būt neatkarīgām un pastāvīgām. Pašām rūpēties par sevi un pašām noteikt savus dzīves noteikumus. Bez tam, viņas ļoti rūpīgi izvēlas sev partnerus – ja nu gadās kāds, kas viņu ierobežo?

Sieviete – Dvīņi

Sievietes, kas dzimušas šajā zvaigznājā, nemitīgi ir norūpējušās par to, ka viņu jūtas pret vīrieti var mainīties pēc laulībām. Tieši tāpēc viņas cenšas no tām turēties tālāk.
Dažkārt viņām tomēr gribas būt precētām sievietēm, bet viņas ātri vien savas domas var arī mainīt. Šīs sievietes lieliski saprot, ka sadzīvot visa mūža garumā ar vienu cilvēku ir “apgrūtinoši”, pie tam, ja nu viņa pārdomās? Tāpēc viņas sevi pārliecina par to, ka laulība drīzāk ir nevajadzīgs, nekā vajadzīgs pasākums.

LA.lv