Kokteilis
Mīli

Bēgošās līgavas: 3 zodiaka zīmju sievietes, kas mazāk par visu grib apprecēties0

Foto: Pexels

Pastāv uzskats, ka viens no lielākajiem sapņiem katras sievietes dzīvē ir uzvilkt baltu kleitu un doties kopā ar mīļoto vīrieti pie altāra. Tikai ne šo 3 zodiaka zīmju pārstāvēm! Patiesībā viņas ir tik pašpietiekamas un viņu dzīve ir tik interesanta, ka par tādiem sīkumiem kā kāzas viņas reti kad prāto, patiesību sakot, viņas bieži pat negrib apprecēties.

Un tā, kuras tās ir?

Sieviete – Strēlnieks (22.novembris – 19.decembris)

Šīs sievietes uzskata, ka laulības nozīmē brīvības ierobežošanu. Viņas ir ļoti neatkarīgas un patiesību sakot biežāk savā privātajā dzīvē izvēlas īslaicīgus sakarus. Un nopietnas attiecības viņas biedē.
Tāda sieviete jaunībā ir ļoti koncentrējusies pati savām vajadzībām. Pat, ja šī sieviete tā arī nekad neapprecēsies, viņai nekad nebūs skumji, jo viņa atcerēsies savus jaunības dienu piedzīvojumus. Un, ticiet, to nav maz.

Sieviete – Ūdensvīrs (20.janvāris – 18.februāris)

Šīs sievietes neieredz pašu laulību ideju, jo baidās palikt ar salauztu sirdi. Pārliecinājušās par to, ka neviens vīrietis nav tā vērts, lai viņam uzticētos. Tāpēc laulībām arī viņas netic.
Šīm sievietēm patīk būt neatkarīgām un pašām parūpēties par sevi. Bez tam, viņas bieži uztraucas par to, ka neviens vīrietis “neturēs” viņām līdzi, piemēram, intelektuālā ziņā. Un, jāatzīst, viņām varētu būt taisnība!

Sieviete – Dvīņi (21.maijs – 20.jūnijs)

Šīs sievietes nemitīgi uztraucas par to, ka viņu jūtas pēc apprecēšanās mainīsies. Un tieši tāpēc viņas izlemj labāk nemaz neriskēt.
Dažreiz viņas tomēr vēlas būt precētas, bet drīz pēc tam (ja arī apprecas), savu viedokli maina. Šīs sievietes lieliski saprot, ka viņām ir sarežģīts raksturs un vēl sarežģītākas prasības. Tāpēc pārliecina sevi par to, ka tā vai citādi laulībām pienāks nelabs gals, tāpēc, kam tērēt tām laiku, ja tāpat nekas labs no tā visa nesanāks? Pat, ja viņas būs iemīlējušās līdz ausīm, viņas noteikti nebūs tās, kas gaidīs bildinājumu.

Saistītie raksti
LA.lv
LE
LETA
Kokteilis
Latvijas zināmākie blūzmeņi – “Latvian Blues Band”- atzīmēs 20 gadu jubileju
6 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: no kādām dzīves pārmaiņām tu visvairāk baidies?
21 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: Megana Mārkla atvaļinājuma laikā Kanādā strādājusi par brīvprātīgo virtuvē bezpajumtnieku patversmē
21 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Valdība nolemj veidot jaunu kompāniju, lai pārņemtu Rīgas un Ventspils ostas
1 stunda
LA
LA.LV
Latvijā
Lemberga ēras beigas: kāpēc tieši šobrīd? 7
6 stundas
EL
Egils Līcītis
Latvijā
Egils Līcītis: Lembergs nokautā
2 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Jaunais gads nesīs izmaiņas autovadītājiem – būtisku degvielas cenas kāpumu
1 stunda
LA
LA.LV
Sports
Bertānu slavē sociālajos tīklos: Viņš ir kā automātiskais ierocis
1 stunda