Otru meitu, kurai dots vārds Zelma, naktī uz 12. aprīli sagaidījuši dziedātāja Ginta Krievkalna un viņas vīrs komponists un producents Kristaps Krievkalns. Skaisto ziņu ar ierakstu savā Facebook profilā pavēstīja Ginta: “Pagājušonakt, 12. aprīlī, sevi mūsu ģimenē pieteica Zelma Krievkalna. Maza, skaista būtne – 2,725 kg, 51 cm. Mums sākas jauna dzīve iekš jau esošās, un vēlam arī jums visiem tikpat burvīgu pavasari, kāds ir mums”.

Kā vēsta žurnāls “Kas Jauns”, ģimenē jau aug četrgadīgā Kristīne, bet Kristapam no iepriekšējām attiecībām ar dziedātāju Madaru Celmu ir 15 gadus vecs dēls Kristians Daniels. Ginta un Kristaps salaulājās 2010. gada augustā.

Savukārt operdziedātāja Dināra Rudāne savus Instagram sekotājus pārsteidza, publicējot foto, kuram tika dots zīmīgs un nepārprotams paraksts – kad neredzamais paliek redzams #1+1=3. Tādējādi atklājot, ka ir pirmdzimtā gaidībās.

kad neredzamais paliek redzams #1+1=3

A post shared by Dinara Rudan (@dinara_rudan) on

Arī Latvijas izlases trenere un menedžere Maija Tīruma (34) ziņu par gaidāmo mazuli atklāja savā Instagram profilā. Bijusī Latvijas izlases kamaniņu braucēja ir saderinājusies ar bijušo Vācijas kamaniņbraucēju Janu Eihornu (37).

Pirmdzimtā gaidībās ir arī Latvijas Televīzijas kultūras ziņu apskatniece Eva Johansone un viņas vīrs mākslinieks Voldemārs Johansons. Abi apprecējās pērnā gada 27. jūnijā Šveices Alpos. Ziņu par gaidāmo ģimenes pieaugumu Eva publicējusi savos Instagram un Facebook profilos ar vārdiem – kāpēc tik iemīlējušās acis? Mums viens jauns un kopīgs pavasaris aug zem sirds.