Šonedēļ žurnāls “Privātā Dzīve” raksta, ka pagājušajā nedēļā latviešu basketbolists Jānis Timma savā sociālajā kontā Instagram nopublicēja video, kur redzams stūrējot 2018.gada izlaiduma ekskluzīvo automašīnu Bentley Continental GT, kas Latvijā reģistrēta vien augusta beigās.

Ar šo pašu auto Jānis ieradies arī uz grila pēcpusdienu basketbola gaisotnē pagājušajā nedēļā Ķīpsalā. Taujāts par ekskluzīvo auto, sportists bijis izvairīgs: “Jā, biju ielicis storiju ar to, taču neesmu teicis, ka esmu kaut ko iegādājies”. Basketbolists arī neslēpa, ka ikdienā stūrē ekskluzīvo BMW M5 First Edition, kas pasaulē saražots vien 400 eksemplāros un par kura īpašnieku viņš kļuva šogad aprīlī.

Pirms pusotra mēneša Jānis pārtrauca līgumu ar Spānijas basketbola klubu Saski Baskonia un noslēdza 2 gadu līgumu ar Grieķijas klubu Olympiacos. Basketbolistam Grieķijā plāno pievienoties arī viņa ģimene – sieva Sana un divus mēnešus vecais dēliņš Kristians. Par dēla piedzimšanu Jānis teicis: “Mainījies ir gandrīz viss! Viņš ir pirmais bērns, kas ģimenē ieviesis jaunu grafiku un citus brīvā laika pavadīšanas veidus.”

Jānis arī atklāja, ka par godu dēliņa nākšanai pasaulē viņš ieplānojis tikt pie kāda īpaša, nozīmīga tetovējuma.

Laikā, kad Jāņa sieva gaidīja abu pirmo kopīgo mazuli:

Happiness depends upon ourselves. If you want to be happy, be. #babyboy

A post shared by Jānis Timma (@janis.timma) on

Jānis, auklējot dēlu:

Your first breath took ours away!

A post shared by Jānis Timma (@janis.timma) on