Kokteilis
Apbrīno

Basketbolists Armands Šķēle joprojām cīnās ar parādiem0

Foto: LETA

Agrāk tik skandalozais Latvijas basketbolists Armands Šķēle aizvien cīnās ar parādiem. Izrādās, sportista parāda summa sasniegusi turpat pusotru miljonu eiro, raksta žurnāls “Privātā Dzīve”.

Pirms diviem gadiem Armands uzsāka maksātnespējas procesu, kura iemesls bja finansiāli neizpilītās saistības. Uz 2015.gadu sportista parāds bija sasniedzis 1 228 940 eiro. Taču kā vēsta Lursoft datubāzē pieejamā informācija – no turpat pusotra miljona lielā parāda saskaņā ar fiziskās personas maksātnespējas procesa nosacījumiem, Šķēlem kreditoriem būtu jānomaksā aptuveni 73 reizes mazāka summa – 16 740 eiro, katru mēnesi atvēlot 465 eiro.

Šāda summa izvēlēta, jo 2015.gada tiesā Armands atklājis, ka ikmēneša summa pēc nodokļu atmaksas, kas ir viņas rīcībā, ir aptuveni 1395 eiro, no kuriem trešo daļu viņš ir gatavs novirzīt parādu dzēšanai, savām vajadzībām atstājot 930 eiro mēnesī.

Taču 10.aprīļa notika atkārtota tiesas sēde, kas ļauj domāt, ka tomēr pieminētie 465 eiro mēnesī Armandam bijis pārāk liels ikmēneša maksājums. Pats Armands no komentāriem atturējies, informē “Privātā Dzīve”.

Pirms sportists iesniedza maksātnespējas procesu, viņš atzinās, ka notikušais ir vairāku neveiksmīgu apstākļu sakritība – valstī pasliktinājusies finansiālā situācija, kā rezultātā sportista ienākumi ievērojami samazinājās, gan arī ievērojami pasliktinājās viņa veselības stāvoklis.

Pagājušā gada septembrī Šķēle atstāja basketbola komandu VEF RĪGA, kurā nospēlēja nepilnu gadu. Pagaidām viņa nākotne ir neskaidra.

Maksātnespējas pieteikuma brīdī Šķēle bija norādījis, ka viņam nepieder ne nekustamie īpašumi, ne automašīnas, ne arī viņš ir laulībā.

LA.lv