Kādreiz diskotēkas bija galvenie notikumi, kur jaunieši satikās, iepazinās un pat iemīlējās, taču pēdējos gados tās ir aizstājuši cita veida pasākumi un sociālie tīkli. Lai pieaugušie varētu ļauties pozitīvai nostaļģijai un jaunieši un bērni izbaudīt diskotēku burvību, LIDO slidotavā trīs vakarus pēc kārtas notiks Valentīndienai veltīta diskotēka. Īpašais ir tas, ka dejas notiks uz ledus.

Publicitātes foto

Tieši Valentīndienā līdz pat 11 vakarā deju ritmus spēlēs populārais dīdžejs Toms Grēviņš. Īpašus pārsteigumus būs sagatavojusi latviešu jaunā puišu grupa Baritoni, kuras saknes meklējamas Latgalē. Grupas sastāvā ir četri talantīgi draugi – Mārtiņš Strods, Ingars Puncuļs, Normunds Litovnieks un Artūrs Puncuļs. Mārtiņš aicina atzīmēt Valentīndienu neatkarīgi no attiecību statusa: “Valentīndienā ikviens ir pelnījis justies pozitīvi. Mīlestība ir plašs jēdzies, un ir liela laime, ja mūsu dzīvē ir cilvēki, par kuriem varam teikt – mīlam! Labākais veids ir svinēt kopā, tāpēc diskotēka būs lieliska izvēle – varēsi gan izsmieties ar draugiem, gan noslidot lēno deju ar mīļoto!”

Publicitātes foto

14. februārī no pulksten 20.00 faniem būs iespēja slidot kopā ar grupas dalībniekiem, bet pulksten 21.00 izskanēs Baritonu muzikāls pārsteigums.