Kokteilis
Apbrīno

Bārbra Streizande klonējusi savu mirušo suni un tikusi pie kucēniem0

Foto – Instagram

Amerikāņu aktrise un dziedātāja Bārbra Streizande pavēstījusi, ka samaksājusi par sava suņa klonēšanu, lai iegūtu aizsaulē aizgājušā mīluļa kopiju.

Tulearas kotona šķirnes kucīte Samanta pagājušajā gadā pārcēlās uz citiem medību laukiem, sasniedzot 14 gadu vecumu. Pirms nāves no mīlules tika paņemti DNS paraugi, lai veiktu klonēšanu. Procedūra bijusi sekmīga, un Streizande tikusi pie vairākiem kucēniem, kas vizuāli ir Samantas kopija.

75 gadus vecā Streizande gan atzinusi, ka Samantas pēctečiem ir atšķirīga personība: “Tu vari klonēt suņa izskatu, bet ne viņa dvēseli.”

Par šķirni:
Šie suņi agrāk tika uzskatīti par ekskluzīviem mājdzīvniekiem, kur par viņiem izcelsmes sākumā rūpējās bagātie un augstdzimušie Tulearas (apgabals Madagasarā) iedzīvotāji.
Lai arī mūsdienās Tulearas kotons joprojām ir salīdzinoši reta šķirne, mūsdienās šos dzīvniekus var aizvien biežāk redzēt kā ģimenes mīluļus. Arī vairākas kinoloģiskās organizācijas pēdējos gados šķirni atzinušas par oficiālu, lai gan, piemēram, Amerikas Kennelklubs Tuleras kotonu par oficiālu šķirni atzina tikai pirms 4 gadiem – 2014.gadā.

LA.lv