Baņķieris Oļegs Fiļs, kura vārds beidzamajā laikā presē parādās ļoti bieži – gan bankas likvidācijas, gan privātās dzīves sakarā, pagājušajā nedēļā pirmo reizi sabiedrībā izveda savu mīļoto sievieti – Kristīni. Jāteic, ka šāds solis no Oļega puses nav nemaz tik bieži novērojams. Oļegs un Kristīne kopā apmeklēja grāmatas “Stils” prezentāciju kādā smalkā mājā Mežaparkā, kas pagājušajā nedēļā pulcēja sabiedrības krējumu, šonedēļ raksta žurnāls “Privātā Dzīve”.

Lai gan Oļegs Fiļs nav nasks uz sabiedrisko pasākumu apmeklēšanu, šoreiz viņš pieļāva izņēmumu un devās apsveikt vienu no grāmata autorēm – sabiedrisko attiecību speciālisti Gunu Leiškalni – Rokk. Viņš ieradās kopā ar savu bijušo sekretāri, tagadējo mīļoto sievieti Kristīni Jelinsku un uzdāvināja Gunai krāšņu ziedu pušķi. Vēlāk vakaru baņķieris un viņa mīļotā sieviete pavadīja omulīgi tērzējot ar citiem pasākuma apmeklētājiem.

Noskaidrojies arī, ka pagājušajā nedēļā izskanējusī informācija, ka Oļegs Kristīnei atdāvinājis bijušās sievas Santas ekskluzīvo automašīnu Porsche 911 Turbo, kuras vērtība ir 133 000 EUR, neesot patiesība. Oļega advokāts Agris Bitāns apstiprinājis, ka Kristīnei dāvinātais auto esot cits Porsche modelis, jo bijušās sievas Santas automašīna esot apķīlāta no tiesu izpildītāju puses.

Lai gan Fiļa dzīvē ienākusi jauna mīļotā sieviete Kristīne, bet Santa mijusi laulības gredzenus un šobrīd mitinās Amerikā, pāris nekādi nespēj savas attiecības izbeigt. Izrādās, Oļegs ir nolēmis atgūt ekskluzīvās dāvanas, ko bija dāvinājis bijušajai sievai un kuru vērtība pārsniedzot 1 miljonu eiro, kā arī vēlas panākt aizdevuma atmaksu, ko bija aizdevis Santai, lai viņa varētu šampānieša bāru “Magnum”.

Santa Bernāla medijiem atklājusi, ka Oļegs esot draudējis pret viņu izmantot “melno PR” un šī iemesla dēļ viņa nespēj atgriezties Latvijā, bet dzīvo Amerikā.