Kokteilis
Apbrīno

Baņķieris Oļegs Fiļs vairs neslēpj jauno mīļoto0

Foto – Leta/Facebook.com

Pēc šķiršanās no sievas vīnzines Santas Zāmueles (41) baņķieris, likvidējamās bankas “ABLV Bank” līdzīpašnieks un padomes priekšsēdētājs Oļegs Fiļs (44) atkal ir iemīlējies un vairs neslēpj attiecības ar bankas darbinieci, divu dēlu māmiņu Kristīni Jelinsku (26), kurai arī pavisam nesenā pagātnē ir šķirta laulība, vēsta žurnāls “Kas Jauns”.

Šopavasar tika šķirta Fiļa un Zāmueles laulība, kas tika noslēgta 2016. gada 1. oktobrī Rīgas Sv. Magdalēnas Romas katoļu baznīcā. Neilgi pēc kāzām pāris noslēdza laulību līgumu par visas mantas šķirtību.

Atgādināsim, ka pirms nepilna mēneša žurnāls “Privātā Dzīve”  jau rakstīja, ka Oļegs Fiļs ir redzēts kopā ar bankas darbinieci Kristīni. Bet žurnālista jautājums par romantiskajām attiecībām ar viņas bosu jauno sievieti toreiz ļoti samulsināja, taču apdomājusies, viņa atbildējusi: “Labi, rakstiet! Bet tās ir muļķības pilnīgākās!”

Pagājušajā nedēļā Oļegs Fiļs kopā ar mīļoto vakariņoja kādā restorānā, kur viņi arī tika iemūžināti žurnāla “Kas Jauns” fotogrāfijās.

Oļega Fiļa īpašumu vērtība tiek lēsta vairāk nekā 300 miljonu eiro apmērā.


LA.lv