Žurnāls “Privātā Dzīve” šonedēļ raksta, ka baņķiera Oļega Fiļa jaunā mīļotā sieviete Kristīne Jelinska sociālajos tīklos pirms dažām dienām dalījusies ar fotogrāfiju, kurā redzams balts Porsche. “Pārvietojas iekšā”, tā šo foto komentējusi pati Kristīne. Iespējams, liekot nojaust, ka pārceļas uz jaunu dzīvesvietu.

Dažiem Santas Bernālas (pirms kāzām – Zāmuele) paziņām gan radušās aizdomas – vai tikai šis neesot tas pats auto, ko 2016.gadā no sava toreizējā vīra Fiļa dāvanā saņēma Santa? It īpaši tāpēc, ka pēc Santas un Oļega laulības šķiršanas baņķieris 133 000 vērto Porsche 911 Turbo vēlējās atgūt savā īpašumā.

Žurnālam “Privātā Dzīve” neizdevās iegūt komentāru no Oļega Fiļa, taču Santa Bernāla gan pavēstīja: “Manam auto šobrīd, pēc likuma, vajadzētu atrasties tiesu izpildītāja uzraudzībā. Tā kā auto nav pie manis, nevaru zināt, kur tas atrodas.”

Augustā Kristīne, visticamāk, kopā ar Oļegu Fiļu baudīja atpūtu Itālijā:

Vēl tikai nesen Oļega bijusī sieva Santa bija laimīga šajās attiecībās:

Foto: LETA
2016.gada vasarā laikmetīgās māksas izstādes atklāšanā - vēl laimīgi kopā. Bankas īpašnieks Oļegs Fiļs ar dzīvesbiedri Santu Kristiānu Zāmueli draudzīgā sarunā ar bijušo politiķi Andri Šķēli un viņa dzīvesiedri. Foto: LETA