Kokteilis
Dzīvo

Ballītes bez viņiem nav iedomājamas: TOP 4 zodiaka zīmju pārstāvji, kas ir visizcilākās “kompānijas dvēseles”0

Foto: Pexels

Mēdz būt tādi cilvēki, ar kuriem pietiek pārmīt dažus vārdus vai satikt viņus īsu mirkli, lai rastos sajūta, ka viņi jūs ir “aplipinājuši” ar enerģiju un dzīvespriecīgu garastāvokli. Ar šādiem cilvēkiem ir ļoti viegli sarunāties un arī klausītos viņos. Kompānijas bez viņiem šķiet skumjas un ballītes – garlaicīgas.

Lūk, visīstākās kompānijas dvēseles, saskaņā ar astrologu uzskatiem:

Auns

Ļoti jautrs, temperamentīgs, nenogurdināms un enerģisks – tāds ir cilvēks, ar kuru kopā nav garlaicīgi nekad un nekur. Viņam patīk būt pirmajam vienmēr un visur. Tāpēc nav nemaz pārsteidzoši, ka apkārtējie cilvēki pie viņa burtiski “pielīp”. Ar šo neprātīgo piedzīvojumu mīlētāju kopā vienmēr ir interesanti. Jāteic, Auniem patīk, ka viņiem ir pievērsta apkārtējo uzmanība.

Dvīņi

Ja nu pēkšņi jums kļūst garlaicīgi un gribas atrast kādu, ar ko var aprunāties par jebkuru tēmu, tad Dvīņi ir pareizā izvēle. Šie cilvēki ir ļoti komunikabli, dažreiz pat pārāk – viņi var runāt teju bez pārtraukuma un gandrīz vai pēc pusstundas jūs zināsiet visu par viņiem vai viņi – par jums. Tiesa, lietas, ko viņi negribēs jums par sevi atklāt, viņi vienmēr paturēs dziļā noslēpumā. Taču, vai jums izdosies neatklāt to, ko varbūt varētu neatklāt, gan ir cits jautājums.

Svari

Ja Auniem patīk piesaistīt uzmanību sev, tad Svari, pretēji, netiecas pēc citu cilvēku uzmanības. Bet, neskatoties uz to, viņi lieliski prot “pievilināt” cilvēkus un atstāt par sevi ļoti labu iespaidu. Viņi ir tik labestīgi un atsaucīgi, ka satiekot viņus kaut vienu reizi dzīvē, noteikti radīsies vēlme satikt viņus vēl un vēl.

Strēlnieks

Tas ir tas draugs, kurš tā vietā, lai klausītos un mierinātu, kad kāds draugs izraudas uz viņa pleca, paņems viņu pie rokas un aizvedīs vai nu uz trakotu ballīti vai diennakts ceļojumu ar teltīm. Strēlnieku neizsīkstošā enerģija un izcilā humora izjūta palīdz viņam pievilināt sev apkārtējo uzmanību. Viņš ir visīstākā kompānijas dvēsele!

LA.lv