Kā vēsta žurnāls “Privātā Dzīve”, pēc ceturtdaļgadsimta mūzikas apritē atgriežas bijušais TV šovu vadītājs Māris Ozoliņš (55), kurš savulaik popularitāti iemantoja ar hitu “Maziņā neziņā”. Pēcāk sekoja arī sadarbība ar grupu “Bāze 7”, kurai tika radītas dziesmas “Tu jau zini” un “Es mīlu tevi”.

Žurnālā M. Ozoliņš atklāj, ka viņš vēloties jaunās skaņās iedziedāt jau sen zināmos skaņdarbus un pavisam jaunas dziesmas. Radiostacijās šobrīd jau dzirdams viņa jaunākais veikums – dziesma “Melanholija”, kuri autors iedziedājis kopā ar Kristīni Zaharovu. Viņa aicinājumam sadarboties jauna albuma tapšanā, kas dienasgaismu ieraudzīs nākamgad, jau atsaukušies gan Liene Greifāne, gan Roberto. Pats M. Ozoliņš gan atzīst, ka sevi neuzskata par profesionālu mūziķi, jo viņam neesot dziedamās balss. Tā vairāk esot stāstnieka vai dziesminieka balss.

Savukārt atgriezties televīzijā M. Ozoliņš neplānojot. Jau deviņus gadus viņš strādā ģimenes uzņēmumā, kas nodarbojas ar vilnas, dzijas un adījumu eksportu. “Braucu uz izstādēm ārzemēs, tur atrodas lielākā daļa klientu. Mums ir veikals Vecrīgā. Vasarās ar vecu hipiju busiņu braukāju pa festivāliem un piedāvāju cilvēkiem kafiju. Saucu sevi par kafijas puiku. Ne tik daudz biznesa dēļ, bet lai varētu pakomunicēt ar cilvēkiem.”