Kokteilis
Dzīvo

Bailes un fobijas: kādas ir katras zodiaka zīmes lielākās šausmas0

Foto: Pixabay

Izlasot šo rakstu, jūs pārliecināsieties, ka daļu no jūsu slēptajām bailēm vai tā sauktajām fobijām, veido ne tikai jūsu dzīves pieredze, bet arī zodiaka zīme, kādā esat dzimis.

Auns

Klaustrofobija – šīs bailes ir ļoti izteiktas tieši Auna zvaigznājā dzimušajiem cilvēkiem. Tās ir
bailes no slēgtām, bieži vien nelielām telpām. Auni var kāpt pa mazām kāpnēm uz augstām celtnēm tā vietā, lai iekāptu liftā un uzbrauktu turp. Aunu komunikācija, protams, novērš uzmanību no šīm bailēm, tomēr dziļi viņos tās vienmēr ir dzīvas.

Vērsis

Mierīgs, draudzīgs noskaņojums ir galvenās šīs zīmes īpašības. Turklāt viņi reti atklāt citiem savus pārdzīvojumus. Tāpēc tikai izredzētie zina, kas Vēršus biedē. Spoki un vilkači Vēršu galvās ir muļķīgs joks, bet mistika vispār, viņuprāt, ir māņi. Vienīgais, kas viņus pa īstam biedē ir nabadzība. No tā Vērši baidās vienmēr.

Dvīnis

Dvīņi reti pakļaujas īstiem pārdzīvojumiem, viņi visas dzīves situācijas prot saskatīt no cita skatupunkta. Lai arī viņi prot analizēt rīcību, dažkārt rīkojas spontāni. Kas ir nesaprotams, tas – biedējošs. Dziļums, tumsa, slēgtas telpas. Bez tam viņiem ir zems sāpju slieksnis, tāpēc viņi baidās arī no sāpēm.

Vēzis

Daudz dažādu fobiju Vēzim ir tā dēļ, ka viņš pats ir ļoti noslēpumains radījums. Viņiem ir ļoti daudz lietu, no kā viņi baidās. Viņiem ir bail no dziļuma, augstuma, tumsas, viņiem piemīt arī klaustrofobija. Viņi vēl ir arī jūtīgi līdz nāvei!
Bez tam, viņi baidās uzstāties publikas priekšā, baidās būs izsmieti. Tāpat viņiem ir paniskas bailes lidot lidmašīnās.

Lauva

Varētu šķist, ka Lauva ir bezbailīgākā zīme uz šīs planētas. Taču tā nav. Viņi nemitīgi baidās zaudēt savas vērtības. Vēl viņi baidās no tā, ka viņus nenovērtē. Viņiem visu dzīvi ir nepieciešams, ka viņus pamana un slavē. Lauvas baidās no medicīniskām manipulācijām, no augstuma un slēgtām telpām.

Jaunava

Tāpat vien sapņot un spriest – pavisam neder Jaunavām, viņām piemīt racionāla domāšana. Tā kā Jaunavām svarīgs ir apkārtējo redzējums par sevi, viņi ļoti baidās būt izsmieti. Šīs zīmes vīriešiem īsta “slimība” ir skaistas sievietes. Īstenībā Jaunavas reti tic īstai mīlestībai. Bet bailes, kas pašas Jaunavas pārsteidz ir bailes no dažādiem kukaiņiem – nav nekā briesmīgāka kā savās mājās ieraudzīt zirnekli, tarakānu vai simtkājīti.

Svari

Svariem pieņemt kompromisus ir viegli, lai gan dažkārt viņiem saprast pat savas emocijas ir sarežģīti. Šīs zīmes pārstāvji cieš no straujām garastāvokļa maiņām, tāpēc dažkārt viņus piemeklē depresija. Svariem ir izteiktas bailes no kukaiņiem un rāpuļiem. Arī no ārstiem viņi baidās, slikti pārcieš sāpes. Baidās no vientulības, tāpēc bieži vien agri apprecas.

Skorpioni

Skorpioniem piemīt spēcīga intuīcija un viņi spēj savu noskaņojumu nodot citiem. Tā ir vienīgā zodiaka zīme no visām, kas gandrīz neizjūt paniskas bailes. Ja Skorpioniem attīstās kādas paniskas bailes, tad pietiekoši oriģinālas – viņi baidās no azartspēļu atkarības, baltām mēbelēm un strausiem.

Strēlnieki

Strēlnieki ir mērķtiecīgi, komunikabli un pietiekoši sarežģīti, tāpēc par bailēm attiecībā uz viņiem runāt nav ierasti. Šīs zīmes pārstāvji bieži mīl ekstremālas nodarbes. Viņi ir ļoti tieši – ko domā, to saka. Strēlniekiem nekomfortabli ir mazās, slēgtās telpās, kā arī viņus biedē mistiski, neizskaidrojami spēki.

Mežāzis

Mežāži dzīvo, ja strādā, bez darba viņiem ir slikti. Tajā pat laikā labi viņi jūtas arī vientulībā. Viņiem piemīt daudz bailes un kompleksi, taču tie ir apslēpti dziļi zem viņu maskas.

Ūdensvīrs

Viņi ir ļoti ziņkārīgi, viņiem ir attīstīta intuīcija. Viņi ir sabiedriski, bet dažkārt ir sevī noslēgti. Viņi baidās no jebkādām sāpēm. Lai gan viņus biedē arī vientulība.

Zivis

Zivis ir mīklainas. Pat saprasties ar viņām ir grūti, jo nekad nevar uzminēt, kāds noskaņojums viņām ir tobrīd. Zivis ļoti tic visam mistiskajam, kas izraisa arī bailes no ļaunuma un visa nesaprotamā. Gari, spoki, raganas – tas viss viņus ļoti biedē.

LA.lv