Kokteilis
Dzīvo

Augstprātīgi? 3 zodiaka zīmju pārstāvji, kuru “iedomība” patiesībā ir tikai ārējā maska0

Foto: Pexels

Pavisam noteikti, ka katrs no mums pazīst tādu cilvēku, kas pirmajā mirklī šķiet iedomīgi, augstprātīgi un pat uzpūtīgi. Taču vēlāk izrādās, ka viņi ir lieliski draugi, kolēģi un patiesībā – ļoti sirsnīgi cilvēki. Astrologi skaidro, ka šai “augstprātībai” patiesībā ir vistiešākais sakars ar viņu raksturu, ko, savukārt, nosaka viņu zodiaka zīme.

Vērsis

Ja tu pirmo reizi satiksi Vērsi, viņš nesmaidīs baltiem pērļu zobiem un, iespējams, neizrādīs nekādu aizrautību ar šo jauno pazīšanos. Un, protams, ka tev rastos iespaids, ka šie cilvēki ir ļoti atturīgi un varbūt pat augstprātīgi. Taču tas nav tiesa. Vērsis, gluži vienkārši, sākumā cilvēkus novērtē. Vērša attieksme pret dzīvi un cilvēkiem patiesībā ir ļoti atbildīga, tāpēc pirmajās tikšanās reizēs viņi nešķitīs ārkārtīgi draudzīgi. Taču, ja tev paveiksies ar Vērsi būt tuvākās attiecībās, tu ļoti drīz sapratīsi, ka šie cilvēki ir ārkārtīgi uzticami draugi un ģimenes locekļi.

Vēzis

Šie cilvēki ir atturīgi divu iemeslu dēļ – pirmkārt, viņi izmanto savu intuīciju, lai sajustu savus sarunu biedrus, otrkārt, viņi baidās, ka viņus sāpinās, tāpēc nevienu nelaiž pāri pašu uzceltai “mūra sienai”. Patiesībā Vēži, tieši tāpat kā Vērši, ir lieliski draugi un ģimenes locekļi. Bet, ja tu pret Vēzi nebūsi patiess un tikai izliksies par draugu, viņš to sapratīs uzreiz. Ņem to vērā!

Skorpions

Šie cilvēki patiešām bieži mēdz būt augstprātīgi, un tomēr – ir reizes, kad viņi tādi nav iedomājami. Kad? Pret saviem draugiem un ģimenes locekļiem. Ja runa ir par Skorpiona tuvajiem cilvēkiem, viņi ir gatavi atdot pēdējo kreklu, ja tas nepieciešams. Skorpionu augstprātība ir ļoti jūtama vidē, kurā ir sāncensība – patiesībā viņiem nepatīk konkurenti. Ļoti nepatīk.

Saistītie raksti
LA.lv
LE
LETA
Kokteilis
Grupa “Purple Negative” nodod klausītājiem pirmo videoklipu
7 stundas
LE
LETA
Kokteilis
Tiek pārcelts “The Neighbourhood” koncerts
7 stundas
IP
Inga Prūse
Kokteilis
Sportiski, glīti, bagāti. Pelnošāko Latvijas basketbolistu jaunākā topa virsotnē – Porziņģis ar teju 15 miljoniem eiro
8 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

VS
Viesturs Sprūde
Latvijā
“Vienmēr esmu bijusi politiska”. Saruna ar Alīdi Ausmu Forstmani no Kanādas
Intervija 1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Burovs: Plāns pārņemt Rīgas ostu valsts pārziņā ir “tālu no saprāta robežām”
56 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Darbam Ventspils brīvostas pārvaldes valdē ārkārtas sēdē nolemj iecelt Boltmani
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Valsts pārņems Rīgas un Ventspils ostas
5 stundas
LL
LETA, LA.lv
Sports
Kurucu turpina “svaidīt” no komandas uz komandu
1 stunda