Kokteilis
Mīli

Attiecības kā meksikāņu seriāls: 3 zodiaka zīmju pārstāvji, ar kuriem tās vienmēr ir sarežģītas0

Foto: pexels.com

Attiecības starp diviem cilvēkiem nekad nav vienkāršas un vieglas. Tās prasa uzdrīkstēšanos, sava egoisma noklusināšanu, kā arī spēju ieklausīties un sadzirdēt savu partneri. Taču ir daži cilvēki, kuriem attiecības ir tik sarežģītas, ka no šiem stāstiem varētu nofilmēt meksikāņu seriālu.

Astrologi apgalvo, ka šie cilvēki ir dzimuši šajās 3 zodiaka zīmēs:

Auns

Auni ir impulsīvi un viegli “uzvelkas” par dažādiem sīkumiem. Noiet no pareizā ceļa viņiem ir ļoti viegli. Aizdegas tik ātri kā sērkociņš, ka nespēj pat ne atskatīties – Auns ir jau pieņēmis kādu lēmumu, kurā pats pēc tam sapinas kā zirnekļa tīklos.
Patiesībā Auni ciena attiecības, kurās partneris ir uzticīgs un nemuks prom no pirmajām grūtībām, taču bieži vien aizmirst pats par savu uzvedību. Tieši tāpēc attiecībās Auniem bieži neveicas, bet, ja partneris izrādās ar “biezu ādu”, bet Auns laika gaitā tomēr nemainās, attiecības tik un tā izjūk.

Ūdensvīrs

Ūdensvīriem bieži gadās risināt attiecību jautājumus tāpēc, ka viņiem ir ļoti netradicionāla domāšana. Ūdensvīr, tavas domas lasīt un bieži arī saprast nespēj neviens cits, izņemot tevi pašu! Tieši tāpēc tev bieži gadās salauzta sirds!
Tāpat jāatceras, ka tev bieži dzīvē vēlāk kā bumerangs atgriežas arī tavs neizmērojamais egoisms – ar to tu nodari pāri gan savam mīļotajam cilvēkam, gan citiem ģimenes locekļiem.

Strēlnieks

Strēlnieki ir ļoti slaveni kā piedzīvojumu meklētāji un rutīnas nīdēji. Šie puiši (un meitenes) nav spējīgi būt ilgstoši kopā ar vienu cilvēku. Turklāt viņi vēl ir arī ļoti greizsirdīgi! Tas ir – vesela buķete “brīnišķīgu” rakstura īpašību, kas jāpacieš potenciālajam partnerim.
Tāpat Strēlnieki ļoti bieži iemīlas kādā cilvēkā, bet pēc laika saprot, ka tomēr mīl vēl arī iepriekšējo partneri. Galu galā abiem šiem cilvēkiem apnīkst gaidīt un viņi no Strēlnieka atvadās. Un tā – kā pa nebeidzamo spirāli.

Saistītie raksti
LA.lv