Kokteilis
Apbrīno

Atklājies, ka Keita Midltone slimo ar to pašu neizārstējamo slimību, ar kādu sirgst arī karaliene Elizabete II0

Foto: AFP/SCANPIX/LETA

Izrādās, ka gan Lielbritānijas karaliene Elizabete II, gan prinča Viljama sieva Keita Midltone – abas sirgst no jūras slimības.

Šī hercogienes un karalienes “vājā vieta” izpaužas ne tikai lidojumos. Kaite abas sievietes piemeklē jebkura ceļojuma laikā. Tā, piemēram, nesen notikušā pasākuma The Trooping the Color laikā slimības simptomi piemeklēja Keitu Midltoni.

Keitas atbalstītāji un fani novēroja, ka pēc pārvietošanās karietē, hercogiene izskatījās bāla un nevesela. Kembridžas hercogiene vaigu sārtumu atguva vien tajā brīdī, kad kopš braukšanas kariete bija pagājis jau labs laiks un viņa kopā ar ģimeni tradicionāli pulcējās Bekingemas pils balkonā.

Foto: PA IMAGES/ SCANPIX/ LETA

“Kembridžas hercogiene Keita Midltone nav saslimusi, patiesība ir tāda, ka viņai kļuva slikti pēc šūpošanās karietē,” – paziņoja karaliskās ģimenes pārstāvis.

Foto: IMAGO IMAGES/ SCANPIX/ LETA

Saistītie raksti

Arī Lielbritānijas karaliene Elizabete II cieš no šīs pašas kaites. Viņa Keitai arī esot ieteikusi zāles, kas viņai laiku pa laikam palīdzot. Taču tā kā tās izraisot miegainību, tās nevarot lietot pirms svinīgiem pasākumiem. Kā visšausmīgāko pārbaudījumu karaliene Elizabete II atceras savu kronēšanas dienu tālajā 1953.gadā, kad brauciens bija patiesi ilgs un… šausminošs. Toreiz Elizabete II tika vesta milzīgā, veclaicīgā ekipāžā, ko vilka astoņi iejūgti zirgi. Gadiem ejot, karaliene jau ir mazliet pieradusi pie braukšanas karietēs, bet Keitai, acīmredzot, šis ir vēl priekšā.

Diemžēl karaliskās ģimenes locekļiem ir jāpārvar gan savas fobijas, gan slimības, jo atkāpties no protokola viņiem nav ļauts. Ir vesela rinda pasākumu – sākot no zirgu jāšanas sacensībām līdz braukšanai karietēs, kas viņiem ir jāievēro, neatkarīgi no personīgajām antipātijām vai sliktas pašsajūtas, norāda karaliskās ģimenes eksperts izdevumam “Express”.

Video no pasākuma “The Trooping the Color”:

LA.lv