Līdz prinča Harija un Meganas Mārklas kāzām atlicis mazliet vairāk kā mēnesis – 19.maijā šis pāris tiks salaulāts. Vairākkārt gan princis Harijs, gan Megana izteikušies, ka nevēlas kāzas pārvērst par “politisku” pasākumu, tāpēc uz tām aicināti ir tikai tuvākie cilvēki.

Šobrīd tapis zināms, ka kāzu ielūgumi izsūtīti 600 viesiem, 200 no tiem – arī uz nefociālās daļas svinībām. Ielūgto viesu sarakstā nav tādas politiskas personas kā ASV pirmais pāris – prezidents Donalds Tramps ar sievu Melāniju, kā arī Anglijas premjerministres. Taču ielūgumu ir saņēmis bijušais ASV prezidents Baraks Obama ar sievu Mišelu, jo šim pārim ir tuvas un draudzīgas attiecības ar princi Hariju. Ielūgto viesu sarakstā arī ir slavenā tenisiste Serēna Viljamsa.

Foto: Vidapress
Princi Hariju un bijušo ASV prezidentu Baraku Obamu saista draudzīgas attiecības Foto: Vidapress

Foto: Vidapress
ASV prezidents Donalds Tramps ar sievu Melāniju. Foto: Vidapress

Foto: AP (LETA)
Tenisiste Serēna Viljamsa Foto: AP (LETA)

Līdz kāzām atlikušas vairs tikai nedēļas, bet mēs ar Meganu fokusējamies uz to, lai šis notikums nav politisks un vēlamies šajā mums tik svarīgajā dienā redzēt sev tuvus un mīļus cilvēkus. Mēs koncentrājamies uz prieku un vēlamies, lai to pašu sajūt arī mūsu viesi,” – teicis princis Harijs.