Kokteilis
Apbrīno

Astro’n’out soliste un mūziķis Goran Gora atkārto laulības zvērestus jūras krastā0

Foto: LETA

Viens no iemesliem, kāpēc īpaši tika atzīmēta abu desmitā kāzu jubileja ir bijusi nepieciešamība iesvētīt jaunos laulības gredzenus, tā šonedēļ žurnālam “Privātā Dzīve” sacījusi populārās grupas “Astro’n’out” soliste Māra Upmane – Holšteine.

Māra atzinusies, ka savu laulības gredzenu viņa pirms kāda laika bija jau pazaudējusi, bet vīram Jānim jeb mūziķim Goran Gora gredzenam esot bijis izplīsis stienītis. Māra arī atklājusi, ka šoreiz izvēlējušies daudz drosmīgāka dizaina gredzenus, nekā pirmajā reizē. Ja toreiz esot šķitis, ka vienmēr taču būs ar to jāstaigā, tāpēc jābūt neuzkrītošam, tad šoreiz licies pretēji – ja reiz tas jāvalkā, tad tam ir jābūt uzkrītošam.


Gredzenu iesvētības ceremonija notikusi ļoti romantiski – jūras krastā, Asaros, saulrieta laikā.

Vai Jāņa un Māras bērni Ronja un Ezra saprata šīs īpašās ceremonijas nozīmi, Māra žurnālam atbildējusi: “Domāju, ka ne. Kad lūdzām, lai Ronja ceremonijas laikā atnes mums gredzentiņus, viņa, kā jau mazs bērns, iespītējās un tā vietā mācītāja runas laikā bēra man uz kurpēm smiltis. Vēlāk jau abi ar brāli sāka bērt viens otram smiltis arī matos, bija kārtīgs ļembasts.”

LA.lv