Kokteilis
Apbrīno

Astroloģe: Harijam jau bērnībā bija lemts reiz sastapt Meganu0

Foto – Reuters/LETA

Princim Harijam jau kopš 1990. gada bija lemts satikt Meganu Mārklu – to liecinot puiša dzimšanas astroloģiskā karte, apgalvo viņa mātes, princeses Diānas astroloģe un draudzene.

Traģiski mirusī princese Diāna regulāri lūgusi astroloģei Debijai Frenkai padomus dažādās dzīves situācijās, kā arī konsultējusies par astroloģiskiem jautājumiem – arī izzinājusi abu dēlu natālās kartes. Viņas bijušas tuvas paziņas no 1989. gada līdz princeses nāvei 1990. gadā, vēsta dailymail.co.uk..

Šonedēļ astroloģe atklājusi, ka jau tolaik saskatījusi prinča liktenī saikni ar ASV, kas ir Meganas dzimtene.

Jaunākās romantiskās attiecības britu karaliskajā ģimenē apbūrušas visu pasauli, tāpēc ziņa, ka tās tikpat kā rakstītas zvaigznēs, tika uztverta ar sajūsmu.

Debija, ar kuru Diāna iepazinusies kādā restorānā, apgalvo, ka princese būtu bijusi laimīga par Harija kāzām mīlestības dēļ.

“Megana tik ļoti atšķiras (no karaliskās ģimenes),” viņa sacīja. “Diāna tiešām apbrīnotu Hariju par drosmi ievest viņu ģimenes lokā.”

Debija arī sacīja, ka Diāna raizējusies par Harija nākotni, jo viņam neesot piemēroti karaliskās etiķetes žņaugi.

Tomēr bažas izrādījušās veltīgas – Harijs ne tikai izraudzījies aizokeāna līgavu, bet arī pretēji tradīcijai ļauj viņai iet pa priekšu publiskos pasākumos.

Pēc Debijas domām, Diāna to novērtētu, un viņai ar Meganu izveidotos labs kontakts, jo viņu siltie raksturi esot ļoti līdzīgi.

LA.lv