Kokteilis
Stilo

Astoņas skaistuma viltības, kas jāzina katrai sievietei0

Foto – Shutterstock

Teju katra sieviete vismaz laiku pa laikam savu dabas doto skaistumu izceļ ar grima palīdzību. Tomēr liela nozīme ir ne tikai kvalitatīviem skaistumkopšanas līdzekļiem, bet arī tehnikai, kādā tie tiek uzklāti. Šai sakarā noderīgus padomus sniedz “ELLE” aptaujātie grima eksperti.

Konsīleris

Nekad neizmanto konsīleri vai tonālo krēmu kā bāzi acu ēnu uzklāšanai. Tie, reaģējot uz acu ēnu konsistenci, var likt ēnām plaisāt.

Tonālais krēms

Ja vēlies dabiskāku izskatu, klāj tonālo krēmu ar pirkstiem, bet, ja nepieciešams nevainojams grims, izvēlies otu.

Pūderis

Klājot pūderi, vispirms liec to uz tām sejas daļām, kuras parasti ir visspīdīgākās, tā panākot maksimālu matējuma efektu.

Bronzeris

Klājot bronzeri, pārliecinies, ka tava seja, zods un kakls ir vienā tonī. Pēc bronzera uzlikšanas, atkāpies soli no spoguļa – tas ļaus precīzāk novērtēt koptēlu.

Vaigu sārtums

Klājot vaigu sārtumu, vispirms pasmaidi un tad liec to uz “ābolīšiem”, sārtumu izpludinot virzienā uz ausīm.

Uzacis

Lai paceltu seju augšup, klāj uzacu zīmuli vai ēnas uz to augšējās daļas, koriģējot formu.

Laineris

Tā vietā, lai vilktu līniju, skatoties tieši spogulī, pieej pie tā, cik tuvu vien iespējams, atliec galvu augšup un vēro plakstiņu no augšas, tā uzvelkot līniju krietni precīzāk un simetriskāk.

Skropstu tuša

Saistītie raksti

Krāsojot skropstas, kustini birstīti zig-zag veidā, tā nokrāsojot pilnībā visas skropstas un ļaujot tušai labāk pieķerties.

 

LA.lv