Nepatīkamus mirkļus piedzīvojis deputāts Artuss Kaimiņš un viņa draudzene Jeļena Soboļevska. Par piedzīvoto viņi abi dalījušies savos sociālajos kontos Facebook.com, brīdinot citus vecākus – neatstāt bērnus atrakciju centrā, kas atrodas tidzniecības centrā “Riga Plaza”.

Artuss Kaimiņš raksta: “Mums viss beidzās labi. Ļena iegāja puikam pakaļ īstajā brīdī. Īstajā brīdī, kad mazais bija uz 2m augstas sijas viens pats un ar smaidu līdz ausīm. Tas ir saprotami, jo tas taču ir intresanti!”.

Foto: Facebook.com

Savukārt Jeļenas ieraksts pauž: “Lūdzu pašērojiet, lai nav traģēdijas! Rīga Plaza bērnu rotaļu laukumā ir liela varbūtība atrast bērnu ur salauztu muguru vai kaklu. Atnākot es atradu bērnu staigājot pa šo laipu 2 metru augstumā. Neviena pieaugušā tuvumā. Kā var būt, ka ir tik nedrošš laukums? Kā var būt, ka darbiniece saka, ka viņa ir viena un viņa nevar visu laiku vērot bērnu drošību. Gudrais menedžeris pateica, ka man pašai būtu bērnam jāiemāca, ka tur nevajadzētu kāpt. Piecgadīgam puikam tas būtu pašam jāsaprot!!!”

Foto: Facebook.com

Daži cilvēki pie Artusa un Jeļenas ierakstiem komentēja, ka par bērniem ir atbildīgi paši vecāki un ka bērnus šādos “pieskatīšanas centros” nemaz nevajagot atstāt. Tomēr viedokļi dalījās, kam būtu jāuzņemas atbildība, kad vecāku nav bērnu tuvumā.