Portāls kokteilis.lv jau rakstīja, ka dziedātājs un dziesmu autors Artūrs Duboks ar jaunu pavadošo instrumentālo grupu aicina ikvienu uz koncertprogrammu “Tuvumā, tālumā…”, kurā skanēs “A-Europa” visu laiku populārākās dziesmas jaunos aranžējumos, kā arī vēl nedzirdētas mūziķa dziesmas.

Artūram ir liela skatuves pieredze, bet viņš nekad nav slēpis, ka pirms katra koncerta viņu joprojām pārņem uztraukums: “Uztraukums ir pirms katra koncerta, vai tas būtu liels vai mazs. Uztraucos, vai viss, ko pirms koncerta iecerēju – šovs, sadarbība ar mūziķiem –, nevainojami izdosies koncertā. Milzīga atbildība skatītāju priekšā. Savulaik aktieris Džeks Nikolsons ir teicis: “Ja māksliniekam pazūd uztraukums, tad mākslinieks beidzas kā mākslinieks.” Tā nu tas ir,” teic Artūrs.

Intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam Rīta Panorāma Artūram tiek uzdots jautājums, vai līdz šim izskanējušos divus koncertus var uzskatīt par viņa atkal atgriešanos uz skatuves, Artūrs atbild: “Es gaidīju šo jautājumu. Es nekur neesmu pazudis, drīzāk man liekas, ka jūs mani esat kaut kur pazaudējāt. Visu laiku man ir notikuši pasākumi, visu laiku koncertēju.”

Artūrs intervijā arī uzsver, ka šie koncerti pārsteigs ar to, ka tajos būs absolūti dzīvs sastāvs. “Līdz šim “A-Eiropa” ir asociējusies ar to, ka Artūrs Duboks ir solists un stāv pa vidu, pa malām ir divas dejotājas un DJ vai taustiņinstrumentālists laiž pavadošo mūziku, taču šoreiz visa mūzika tiek izpildīta dzīvajā izpildījumā,” atklāj Artūrs.

Uz jautājumu, vai tas ir liels izaicinājums visu koncertprogrammu izpildīt dzīvajā, Artūrs komentē: “Sen jau bija tāda ideja, bet ar koncertdarbības noslogotību nebija laika to realizēt. Tagad tas ir noticis.”

“Tuvumā, tālumā…” ir viena no plaši pazīstamākajām Artūra Duboka un grupas “A-Eiropa” dziesmām. Koncertprogramma, kas nodēvēta par godu šai dziesmai ir apliecinājums, ka grupa “A-Eiropa” turpinās savu radošo darbību arī nākotnē. Artūrs arī uzver, ka gaidāmajos koncertos valdīs ļoti pozitīva, satraukta, dejiska un mīlestības pilna gaisotne.

Video:

“A-Europa” dziesma “Tuvumā tālumā”: