Kokteilis
Dzīvo

Ar kādiem cilvēkiem jums ir grūti veidot attiecības saskaņā ar zodiaka zīmi0

Foto: Pexels

Ar kurām citām zodiaka zīmēm jums ir visgrūtāk sadzīvot un veidot attiecības?

Auns

Auniem vajadzētu turēties tālāk no tiem, kas viņus vēlas “pieklusināt”. Kas attiecas uz zodiaka zīmēm, tad Aunam kategoriski “nesader” ar Jaunavām un Mežāžiem, tā kā uguns stihija ne pārāk labi sadzīvo ar Zemes stihiju. Turklāt, Auns pastāvīgi centīsies dominēt šajās attiecībās, lai kādas tās arī nebūtu, kas var beigties ar pilnīgu sakāvi – ar šīm zīmēm būs jāmeklē ļoti liels, nemitīgs kompromiss. Vai jums to vajag?

Vērsis

Vēršiem jāturas tālāk no tiem, kas viņus neprot novērtēt. Vērši ir salīdzinoši noslēgti, tāpēc sev ļauj pietuvotis nebūt ne visiem – tikai tiem, kam viņi patiesi tic. Vērši smagi pārdzīvo dvēseles traumas, šķiršanos, krāpšanu, tāpēc viņiem nevajadzētu būt kopā ar tiem, kas pret attiecībām ar viņiem izturas vieglprātīgi, netic viņiem un nemīl viņus. Viņiem ļoti grūti ir veidot attiecības ar Ūdensvīriem un Dvīņiem. Šajās zīmēs dzimst pilnīgi Vērša pretstati.

Dvīņi

Sabojāt dzīvi Dvīņiem nav viegli, bet ja ļoti vēlas, to var izdarīt. Parasti par šādiem cilvēkiem Dvīņu dzīvē kļūst tādi cilvēkiem, kas nemotivē un neinteresējas par viņu sasniegumiem. Dvīņiem ir ļoti grūti sadzīvot ar Svariem un Jaunavām. Jaunavas var diezgan ātri likt sevī vilties ar savu pedantismu un racionālo pieeju itin visam – tās ir vērtības, kuru Dvīņiem nav vispār. Jo viņiem viss ir ar iedvesmu! Ar Svariem rodas cita problēma – abas zīmes ir ļoti nepastāvīgas, kas izpaužas visās dzīves sfērās, arī jūtās, tāpēc lai vai kādas attiecības Dvīni nesaistītu ar Svariem – tam nebūs labs iznākums.

Foto: Pexels

Vēzis

Vēži ātri aizraujas ar dažādām idejām, “iedegas” par to, kas viņiem patīk. Tāpēc viņiem būtu jāturas tālāk no tiem, kas nav spējīgi to pieņemt un saprast. Vēžiem attiecības ar cilvēkiem ir pirmajā vietā, viņi ir spējīgi ātri un uz ilgu pieķerties cilvēkiem, tāpēc jāturas tālāk no tiem, kas to neuztver nopietni. Visgrūtāk Vēzim klāsies, lai cik dīvaini nebūtu, ar Vēzi. Viņi ir tik līdzīgi, taču sievietei Vēzim un vīrietim Vēzim būs ļoti grūti atrast kopīgu valodu. Viņai viņš liksies garlaicīgs nūģis. To pašu var teikt par citāda veida attiecībām – Vēzis Vēzi saprot tikai līdz zināmam līmenim.

Lauva

Lauvām jāturas tālāk no tiem, kas nenovērtē viņas un kaut kādā veidā cenšas ierobežot. Turiet no sevis tālāk tos, kas jūs nenovērtē un kaut kādā veidā liek justies vainīgiem. Lauvas pēc dabas ir drosmīgas, bet baidās no atbildības. Grūti dibināt un uzturēt attiecības ar Vēžiem, Ūdensvīriem un Auniem. Tieši šīs zīmes ir visbriesmīgākie partneri, kādi vien Lauvām var būt jebkur – romantiskās attiecībās, darbā vai draudzībā. Vēži ir pārlieku “sarežģīti” Lauvām, bet Ūdensvīri – par daudz augstu sevi vērtē, bet Auni – cenšas visu laiku gūt pārsvaru.

Jaunava

Jaunavai nekad nepatik tie, kas viņas mēģina pāraudzināt un pārveidot. Bet tādi, kas to gribētu, ticiet, ir ļoti daudz. Jaunavai ir labi būt tādai, kāda viņa ir. Visgrūtāk ir attiecībās ar Jaunavu! Pat, ja Jaunavas viena otru spēj saprast no pusvārda, tik un tā atradīsies “sīkums”, par ko otra kļūs par lielāko ienaidnieku. Tāpat Jaunavai neveidojas labs kontakts ar Zivīm. Jo pēc dabas Zivis ir slinkas un mīl bezdarbību, Jaunavu tas, protams, tracina. Tāpat grūti dibināt un uzturēt attiecības ar Svariem.

Foto: Pexels

Svari

Svariem vajadzētu turēties tālāk no tiem, kas viņiem liek justies nemitīgi vainīgiem. Turklāt tas ir, ņemot vērā, ka Svari var sadzīvot praktiski ar jebkuru zodiaka zīmi. Pat ar Dvīņiem, ja ir tāda vēlēšanās. Vienīgais, ko Svari vēlas no attiecībām ir cieņa, privātā telpa un abpusēja uzticēšanās.

Skorpions

Šai zodiaka zīmei ir grūti ar visiem, turklāt viņi ir labākie partneri tiem, kas mīl līdz sirds dziļumiem, tā kā viņi ir ārkārtīgi atbildīgi. Turēties tālāk Skorpionam vajadzētu no tiem, kas viņu jūtas neuztver nopietni, ar kuriem viņi nejūtas komfortabli. Skorpioni ir ļoti jūtīgi, emocionāli, tāpēc tos cilvēkus, kas emocijas nenovērtē, nevajadzētu laist sev tuvumā. Problēmas saskarsmē var rasties ar daudzām zodiaka zīmēm, bet jāieklausās savā intuīcijā, jātic tai, tā jūs pavisam noteikti nepievils.

Strēlnieks

Strēlnieki pēc dabas ir avantūristi, viņi mīl piedzīvojumus un brīvību, tāpēc viņiem jāturas tālāk no tiem, kas cenšas viņus ierobežot. Strēlnieki vairāk par citām zodiaka zīmēm gaida no partneriem atbalstu, tāpēc viņiem blakus ir nepieciešami tādi cilvēki un draugi, kas to var sniegt. Vissliktāk Strēlnieki saprotas ar Vēžiem un Zivīm. Vēži viņus kaitina, jo mēdz būt konservatīvi un pārlieku nesatricināmi, bet Zivis – mūždien aizvainotas un gatavas centieniem pārveidot Strēlnieku.

Foto: Pexels

Mežāzis

Mežāži ir praktiski cilvēki, kas domā racionāli. Viņiem jāatturas no attiecībām ar tādiem, kas mīl dzīvot šodienai! Mežāži plāno un “būvē” savu dzīvi. Visgrūtāk un postošāk viņiem ir veidot attiecības ar Dvīņiem un Ūdensvīriem. Ļaunāk par šiem vēl ir tikai Skorpions, kas ar savu uzvedību var Mežāzi padarīt traku. Mežāži ir patmīlīgi, viņi ļoti slimīgi uztver jebkādas partnera piezīmes savā adresātā, it īpaši, negatīvas.

Ūdensvīrs

Ūdensvīriem jāuzmanās no enerģētiskajiem vampīriem. Ūdensvīri pēc dabas ir dāsni, gatavi dalīties ar visu, kas viņiem ir, neko negaidot pretī, bet viņiem ir patīkami, ja arī par viņiem atceras. Taču, ja viņu tuvumā ir kāds, kas tikai ņem un neko nedod pretī, tajā skaitā emocionāli, Ūdensvīri zaudē savu enerģiju un labo garastāvokli.

Zivis

Kā jau katra zodiaka zīme, arī Zivis savā ziņā ir unikālas. Viena no īpašībām, kas palīdz viņiem dzīvē – spēja novērtēt savu rīcību un redzēt sevi no malas. Kas attiecas uz attiecībām ar citiem cilvēkiem, tad, lai cik dīvaini nebūtu, vissarežģītāk tās ir nodibināt ar… Zivīm. Kāpēc? Viss ir vienkārši: neviena no iesaistītajām pusēm neizrāda iniciatīvu, bet katrs gaida to no otra. Tāpat Zivis nevar dibināt nekāda veida attiecības ar Lauvām. Gan Lauvai, gan Zivīm nepieciešamas patiesas jūtas, ko viņi viens otram dot nevar.

Foto: Pexels

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: talantīgā dziedātāja Linda Leen savaldzina klausītājus un skatītājus Rīgas centrā
7 stundas
BM
Barba Meija
Kokteilis
Gluži kā burves: TOP 5 zodiaka zīmju pārstāves, kas ir vislieliskākās saimnieces
23 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: cik labs grāmatu pazinējs tu esi – vari nosaukt šo 18 grāmatu pareizos nosaukumus?
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

OZ
Olafs Zvejnieks
Ekonomika
Kam ticēt – realitātei vai solījumiem? Ekskluzīva saruna ar “PNB Bankas” vienu no īpašniekiem, miljardieri Rodžeru Tamrazu
Ekskluzīvi 2 stundas
LE
LETA
Dabā
Ciklona ietekmē trešdien dažviet iespējams ļoti stiprs lietus
18 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Ministru viedokļiem daloties, valdība vēl nepieņem lēmumu par LU rektoru
1 stunda
ML
Māra Libeka
Latvijā
“Sibīrijas Krusti” no Skotijas atceļo uz Sunāksti
37 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Atsavinās trīs Sprūdam un viņa ģimenei piederošos zemesgabalus Skanstē
1 stunda