Pagājušās nedēļas nogalē klusā laulību ceremonijā gredzenus ar gaidāmā bērna tēvu, pazīstamo ārstu otolaringologu Ivo Tēraudu mijusi veselības ministre Anda Čakša, liecina žurnāla “Kas Jauns” rīcībā esošā informācija.

Jau šomēnes pasaulē nāks pāra pirmdzimtais, bet līdz pat šim brīdim noslēpumainības plīvurs gūla pār gaidāmā bērna tēvu, jo Anda Čakša šo jautājumu veiksmīgi prata apiet.

Tiesa, intervijā žurnālā “Ieva” pirms kāda laika viņa atklāja, ka šobrīd dzīvo labās attiecībās, kurās otrs cilvēks akceptē viņas ātro dzīves ritmu un darbu. Veselības ministre atzina, ka pēc divām šķirtām laulībām viņai vairs nav ilūziju par attiecībām. Gaidāmais bērniņš bijis pārdomāts lēmums, un ziņa par grūtniecību raisīju lielu prieku.

Andai Čakšai jau ir divi dēli – Andrejs Pūce un Eduards Vītoliņš, kuri dzimuši iepriekšējās attiecībās.

Dekrēta atvaļinājumā ministre devās neilgi pirms Ziemassvētkiem, bet darbā plāno atgriezties, iespējams, jau martā.

Ivo Tērauds medicīnas jomā darbojas vairāk nekā 20 gadus un ir apmācīttiesīgs ārsts, kas skolo studentus un rezidentus. 15 gadus viņš bijis Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas virsārsts. Zināšanas papildinājis, stažējoties klīnikās Vācijā, Austrijā, Somijā un Zviedrijā, ir vairāku starptautisku publikāciju autors, analizējot deguna elpošanas ietekmi uz sejas žokļu skeleta attīstību.

Jāpiebilst, ka Anda Čakša vairākus gadus bija Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas valdes priekšsēdētāja.