Kokteilis
Apbrīno

Apžēlots tītars, Melānijai 9 400 dolāru vērts mētelis un dēls Barons izaudzis tik līdzīgs tēvam0

Foto: RS/SCANPIX

Šodien amerikāņi visā pasaulē atzīmē Pateicības dienu. Bet dažas dienas pirms tam tradicionāli Baltajā namā notiek tā dēvētais tītara apžēlošanas pasākums. Šogad Melānija Trampa šo pasākumu apmeklēja, tērpusies zīmola Dior 9 400 dolāru vērtajā mētelī. Jāatzīst, ka 48 gadus vecā ASV pirmā lēdija šajā apģērbā izskatījās patiešām satriecoši, turklāt viņas eleganto izskatu papildināja zīmola Christian Loubotin pusgarie zābaki.

Foto: EPA/SCANPIX

Pirmā lēdija un viņas vīrs Donalds Tramps pasākuma laikā izskatījās kā patiešām laimīgs laulātais pāris, jo ceremonijas laikā Rožu dārzā abi bija sadevušies rokās. Jāpiemin, ka līdz šim pāris ir izvairījies izrādīt savstarpējās simpātijas publiskos pasākumos.

Foto: EPA/SCANPIX

Brīdī, kad Donalds Tramps glaudīja tītaru, Melānija stāvēja līdzās vīram, taču atturējās pieskarties putnam. Tītara apžēlošanas ceremonijā, kas veltīta Pateicības dienai, Tramps parūpējās par labu atmosfēru pasākuma laikā. Viņš bārstīja asprātīgus jokus par balsu skaitīšanu vēlēšanās, tiesas varu un izdotajām valdības pavēlēm.

Stāvot līdzās savai sievai Melānijai, Tramps paziņoja: “Es priecājos paziņot, ka šodien apžēlojam tītaru – tika veikts balsojums, lai izvēlētos tītaram atbilstošu vārdu. Apžēlošanai tika piedāvāti divi tītari – Zirnis un Burkāns, lai izlemtu, kuru tītaru mēs apžēlosim, tika izsludināta oficiāla balsošana. Balsošana norisinājās oficiālajā Baltā nama mājaslapā.” Jokojot par tītariem, viņš vēl piebilda, ka diemžēl Burkāns konkurenci neizturēja.

Foto: AP/SCANPIX

Medijiem ziņots, ka tītars apžēlošanas ceremonijai vests no Dienvidu Dakotas. Turklāt Baltā nama tītars vārdā Zirnis ir 76,2 centimetrus garš un 17,7 kg smags. Savukārt Burkāns bija 81,28 cm garš un 18,9 kg smags, kas nozīmē, ka viņš kļūs par krietni labāku Pateicības dienas tītaru.

Foto: AP/SCANPIX

Beidzoties ceremonijai, Baltā nama dienvidu zālienā pāris kopā ar savu 12 gadus veco dēlu Baronu gatavojās doties Pateicības dienas brīvdienās, kāpjot uz gaisa kuģa “Marine One” klāja. Ziņots, ka Trampu ģimene plāno pavadīt brīvdienas prezidenta “Mara-Lago” īpašumā Palmbīčā, Floridā. Ģimenes brīvdienām pievienojās arī Trampa 37 gadus vecā meita Ivanka un 25 gadus vecā meita Tifānija.

12 gadus vecais Barons, kurš nu jau ir teju tikpat garš kā viņa tēvs Donalds Tramps, bija ģērbies gluži tāpat kā viņa tēvs – tumšā vilnas mētelī un klasiskās uzvalka biksēs.

Foto: AFP/SCANPIX

Melānija Trampa lidojuma laikā bija paspējusi pārģērbties, un izkāpjot no lidmašīnas Palmbīčas starptautiskajā lidostā viņa bija tērpusies elegantā, baltā kleitā un skaistās augstpapēžu kurpēs.

Foto:

LA.lv