Aukstajā gadalaikā zīda un kokvilnas kleitiņas nomaina siltāki trikotāžas un vilnas modeļi. Piedāvājam dažas kleitas, kuras gribēsies valkāt līdz pat pavasarim.

A silueta kleita
Asimetriska kleita ar dinamisku apakšmalu ļauj pa īstam novērtēt šī pamatgarderobes dārguma priekšrocības. Šo modeli vari apvienot gan ar kurpēm, gan sporta apaviem vai augstpapēžu zābakiem. Kā vien vēlies, visi varianti būs labi!

Kleita svīteris
Samērā apjomīga un nenoliedzami silta ir kleita – svīteris, kas ir viens no ērtākajiem aukstā gadalaika apģērbiem. Parasti tā ir plaukstas tiesu vai mazliet vairāk virs ceļa, un labi izskatās ar garajiem botfortiem vai baikeru zābakiem. Ja tev patīk daudzslāņains apģērbs, valkā to kopā ar ādas legingiem, papildinot tēlu ar vīrišķīga stila zābakiem.

Kleita – bītlene
Bītlene ir viens no universālākajiem ziemas garderobes apģērbiem – var aizmirst par šalli vai lakatiņu; ideāli piemērota garām svētdienas pastaigām. Izvēloties šāda tipa kleitu, pievērs uzmanību bāzes modeļiem no kašmira, plānas vilnas vai pīņu adījuma rakstā. Akcentē tēlu ar aksesuāriem – jostām un piespraudēm.

Kleita kardigans
Mīlestība uz gariem kardiganiem ir pilnībā saprotama: tādu modeli var valkāt gan kā vieglu mēteli, gan kā siltu kleitu. Pietiek kombinēt ar biezām zeķbiksēm un krekliņu. Šogad aktuālākie modeļi ir garumā līdz celim, ar divām uzšūtām kabatām un ne sevišķi dziļu izgriezumu.

Kleita ar interesantām detaļām
Raupju un maigu faktūru apvienojums ir viens no sezonas aktuālākajiem trendiem. Trikotāžas kleita ar zīda vai mežģīņu detaļām būs īsts atradums trauslām meitenēm un tām, ka vēlas tādas izskatīties. Tādā kleitā noteikti būs silti, bet varēsi apmeklēt jebkuru pasākumu, izņemot pašus formālākos. Vienlīdz labi izskatās ar augstpapēžu kurpēm un baikeru zābakiem.

Kleita ar apdruku
Neskatoties uz vispārējo minimālisma tendenci, dizaineriem joprojām patīk arī apdrukas. Moschino, piemēram, iepatikušies ironiski zīmējumi ar dažādiem saukļiem vai aplikācijas multfilmu varoņu stilā. Aktualitāti nav zaudējušas arī svītras, punktiņi un zvēru attēli.