Zīmuļveida svārki

Daudzu sieviešu, kuras nēsā “plus izmēra” drēbes, kļūda ir vēlme ģērbt milzīgas plandošas tunikas, svīterus un džemperus cerībā, ka bezformīgais ietērps noslēps lieko svaru. Mēs gan jūs apbēdināsim – šāds apģērbs sniedz pretēju efektu – sieviete izskatās vēl apaļāka.

Zīmuļveida svārki vizuāli pagarina stāvu un rada slaidāku efektu. Protams, nevajag vilkt leoparda vai apspīlētus ultramini tērpus tām sievietēm, kurām ir 52. izmērs. Toties var pievērst uzmanību zīmuļveida svārkiem, īpaši no blīva auduma. Tas vizuāli it kā pastieps figūru. Savukārt sievietēm ar smalku ķermeņa augšdaļu un “smagu” lejasdaļu var drosmīgi vilkt šādu tērpu komplektā ar brīvi krītošu svīteri vai sportisku kreklu, mazinot proporciju atšķirības.

Banānveida bikses un bikses, kas lejā sašaurinātas

Banānveida bikses, īpaši no viegliem un burzītiem audumiem, lieliski noslēps pilnīgas kājas. Bet, ja atlocīsiet tās uz augšu un uzvilksiet apavus uz papēdīša vai platformas, tās eleganti pasvītros skaistas potītes.

Tiesa, īsa auguma sievietēm šāda veida bikses jāizvēlas uzmanīgi. Un jāatceras, ka tām jābūt vienā tonī – jebkura druka, īpaši smalka, padarīs jūs vizuāli vēl lielākas.

Kļoša bikses

Alternatīva banānveida biksēm plus izmēra sievietēm ir kļoša bikses. Pateicoties paplatinājumam lejasdaļā, šādas bikses arī padarīs jūsu kājas vizuāli slaidākas.

Neaizmirstiet par septiņdesmito gadu modi – pievienojiet kļoša biksēm vai džinsām atvērta tipa kurpes uz masīva papēža, un jūs “nošausiet divus zaķus uzreiz”: vizuāli pastiepsiet figūru un būsiet modīga.

Miesas krāsas laiviņas

Šādas kurpes ir garderobes pamats, un tādām vajadzētu būt katrai sievietei. Tās ir piemērotākie apavi plus izmēra sievietēm, jo tās, pateicoties miesas krāsai, vizuāli pagarina kājas un siluetu.

Vertikālās līnijas

Mēs visi zinām, ka lielām meitenēm nevajadzētu apģērbā izvēlēties horizontālās līnijas (ja vien jums, protams, nav mērķis izskatīties pēc uzpūsta balona) un, lūk, vertikālu līniju gadijumā, viss ir otrādi. Taču gluži tā arī nav. Meitenēm ar lieko svaru labāk pārmērīgi neizmantot arī vertikālās līnijas (īpaši – platas); labāk, ja vertikālas līnijas ir tikai vienā no apģērba gabaliem, piemēram, kreklā.

Apģērbs ar piedurknēm

Nē, mēs jūs neaicinām vilkt garpiedurkņu apģērbu gan ziemā, gan vasarā, mēs vien atgādinām, ka bezpiedurkņu apģērbs rokas padara vizuāli pilnīgākas un plecus – apjomīgākus. Tādēļ priekšroka būtu dodama kaut vai nelielām piedurknēm. Pat desmit centimetru daļēji caurspīdīgu piedurkņu vasaras šifona kleitai piešķirs elegantāku un proporcionālāku izskatu.

Klasiskais trencis

Klasiskais trencis ir ne tikai svarīga apģērba detaļa ikvienas sievietes garderobē, bet arī īsts glābiņš modīgajām meitenēm ar lielu figūru. Šāds trencis pasvītros vidukli, vizuāli pastieps siluetu un, pateicoties tam, ka pieder klasiskajam stilam, padarīs jūs elegantas un stilīgas.

V veida izgriezums

Ideāls izgriezuma variants figūrīgām dāmām un tām, kurām skaists dekoltē. V veida izgriezums pastiepj figūru, pie tā gan prasās kāds kulons vai skaista kaklarota, kas novērstu uzmanību no problēmzonām.

Lieli aksesuāri (pulksteņi un rotas)

Lieli aksesuāri šobrīd ir modē, bet liela izmēra sievietēm tie aktuāli vienmēr. Apjomīgas rokassprādzes, vīriešu stila pulksteņi, smagi auskari – visas šīs detaļas veiksmīgi novērš uzmanību no problēmzonām. Un tās nerada disonanci, kā tas var būt, piemēram, ja ielikti nelieli auskariņi, kuru “pazaudējas” lielajā sievietē.