Kokteilis
Apbrīno

Ansis Klintsons atzīstas, ka svaigēšana pamatīgi pabojājusi viņa veselību0

Foto – Matīss Markovskis

Janvāra izskaņā jau informējām, ka TV personība un reiz itin slavenais mūziķis Ansis Klintsons drīzumā plāno pievienoties Latvijas labāko fitnesa treneru pulkam. Tad Ansis arī atklāja, ka ir jau nokārtojis četrus eksāmenus, taču trīs eksāmeni un divi kursa darbi vēl esot jāpabeidz, lai jau februāra sākumā saņemtu C kategorijas trenera sertifikātu. Tāpat viņš sacīja, ka pievienojoties Latvijas fitnesa treneru pulkam, viņa mērķis ir motivēt cilvēkus ikdienā kustēties vairāk. Arī viņš pats cenšas ievērot pēc iespējas aktīvāku dzīvesveidu.

“Man, lai justos labi, ir jākustas,” saka Ansis. Viņš arī neslēpj, ka mūsdienu pasaulē stiprā dzimuma pārstāvjiem nav daudz iespēju justies kā vīrietim, tieši tāpēc sporta zālē viņš saņem savu iespēju justies kā vīrietim.

Intervijā žurnālam “OK!” Klintsons saka: “Nepietiek būt trenerim ar sertifikātu, trenerim jābūt ar iekšām un aknām, lai saskarsmē ar cilvēku radītu viņā paliekošas emocijas.” Viņš arī neslēpj, ka garīgā inteliģence, spēja motivēt, iedvesmot  un vienkārša spēja sarunāties ir īsts talants un panākumu atslēga.


Savulaik TV zvaigzne bijis gan svaigēdājs, gan veģetārieties, taču žurnālam atklājis, ka tas viss beidzies ar lielām problēmām. Svaigēšana viņam beigusies gandrīz ar nervu sabrukumu. “Mana svaigēšana beidzās ar to, ka kļuvu, maigi sakot, ļoti nervozs. Un vienkārši vārgs.”

Neskatoties uz to, ka Klintsons nenoliedz veģetārisma un vegānisma filozofiju, tieši pretēji, viņam tā ļoti patīk. Un tomēr, viņš uzsver, ka cilvēkam, īpaši pēc 30, nākas pieņemties prātā, ja vecumdienās grib dzīvot bez plānprātības. Turklāt, viņš neslēpj, ka šobrīd uzturā lieto gandrīz tikai gaļu.

Savulaik intervijā žurnālam “36,6 °C” Ansis atklāja, ka izmēģinājis arī Stokholmas diētu. Neskatoties uz to, ka tā izrādījusies nepilnvērtīga, Ansis tomēr zaudēja 17 kilogramus. Viņam daudzi esot teikuši, ka tieši Ansis reklamē šo diētu. Taču viņš atzinis, ka pašam bijis rūpīgi jāstrādā pie tā, lai kilogramus zaudētu, jo neviens cits tos viņam nenogrieza. “Man svars kritās ātri, tas bija viens pūtiens – pirmie desmit kilogrami zuda nepilna mēneša laikā. Nākamajos divos mēnešos svars kritās lēnāk, trešajā stāvēja uz vietas. Pats biju pārsteigts – trīs mēnešos zaudēju 17 kilogramu! Sieva ēda to pašu, ko es, arī viņa zaudēja astoņus kilogramus. Mūsu meitas gan pārsvarā atturējās, palika pie saviem iecienītajiem ēdieniem,” stāstīja Ansis.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: TV šova dalībnieks Vitālijs “iespiests stūrī” atzīstas vēl lielākos melos līgaviņām – patiesībā viņš nemaz nav brīvs vīrietis!
6 stundas
BM
Barba Meija
Kokteilis
TOP 4 zodiaka zīmju pārstāvji, kuros vienlaicīgi mīt divas personības
19 stundas
AG
Alise Grieze
Kokteilis
Tavs un mīļotā dzimšanas datums norāda: cik saderīgs pāris jūs esat un kāda būs jūsu nākotne
22 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Valdība dod zaļo gaismu teritoriālās reformas turpināšanai
30 minūtes
LE
LETA
Dabā
Arī tuvākajā diennaktī vietām gaidāms stiprs lietus un krusa
41 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Kreituse: Tiem, kas paši aiziet no darba, pabalsts jāmaksā vienu mēnesi
2 stundas
VS
Viesturs Sprūde
Pasaulē
Polijā atceras PSRS agresiju
37 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Ukrainā nodedzināta Nacionālās bankas eksprezidentes māja
29 minūtes