Kokteilis
Apbrīno

Anna Lieckalniņa pārtraukusi attiecības un atgriezusies pie sava vecā uzvārda0


Anna Krimele
Anna Krimele
Foto: Matīss Markovskis

TV personība, geštalta terapeite un teoloģe Anna Lieckalniņa žurnālam “Kas jauns” atklāj, ka šobrīd dēvē sevi pirmslaulības uzvārdā, jo ir aizgājusi no vīra un atzīst, ka ir laimīga, pateicoties divus mēnešus vecajai meitiņai.

Anna ar vīru Rafaelu Krimelu apprecējās 2016. gada 3. jūnijā un viņai tā bija pirmā laulība, par kuru viņa savulaik stāstīja, ka Rafaels ir viņas sapņu vīrietis, kuru Anna gaidījusi 33 gadus. Anna žurnālam atklājusi, ka pieņemot vīra uzvārdu arī preses publikācijās aicinājusi sevi dēvēt jaunajā uzvārdā.

Foto – ekrānuzņēmums/Facebook.com

Mēnesi pēc pāra otrās kāzu gadadienas, abi pasaulē sagaidīja savu pirmdzimto meitu, taču Anna bērna vārdu joprojām publiski neatklāj.

“Esmu kļuvusi par māmiņu otro reizi mūžā. Izbaudu dekrēta atvaļinājumu. Tas ir brīnišķīgs periods. Baudu katru mirkli, minūti un pat miega pauzi naktī, es zinu, ka tas ātri paies,” žurnālam ‘Kas Jauns” atklāj Anna.

Anna žurnālam stāsta, ka no sirds izbauda dekrēta atvaļinājumu un mazās meitiņas audzināšanu, taču vasaras izskaņā viņa savu ikdienas dzīvi radikāli mainījusi. Ar divus mēnešus veco meitiņu uz rokām, viņa aizgājusi no līdzšinējā ģimenes mājokļa Ikšķilē un atgriezusies uz dzīvi Rīgā. Pašlaik Anna diplomātiski klusē un šķiršanās iemeslu neatklāj.

“Gadi iet, bet visiem draugiem un paziņām esmu Lieckalniņa tik un tā, tāpēc arī šeit tāda būšu,” – savā Facebook profilā rakstījusi Anna brīdī, kad atgriezusies pie sava uzvārda.

Lai arī Anna nevēlas iztirzāt attiecības ar vīru, žurnālam viņa atklājusi: “Esmu dzimusi rīdziniece un, protams, vislabāk jūtos Rīgā! Tās ir manas mājas.”

 

 

LA.lv