Kokteilis
Apbrīno

Anna Lieckalniņa-Krimele: “Esmu pilna laika māmiņa, taču gribētu nofilmēties kādā latviešu filmā.”0


Anna Krimele
Anna Krimele
Foto: Matīss Markovskis

Pagājušajā trešdienā, krāšņās svētku noskaņās, skanot saksofonam un dzirksteļojot šampanietim, tika nosvinēta režisora Māra Martinsona romantiskās komēdijas “Jaungada taksometrs” pirmizrāde. Uz pirmizrādi bija ieradusies arī TV personība, geštalta terapeite un teoloģe Anna Lieckalniņa.


Savā “Facebook” profilā Anna pēc filmas rakstīja, ka šī ir viena no retajām filmām, kas likusi viņai patiesi smieties. Turklāt viņa arī raksta, ka turpmāk šo filmu skatīsies un visiem mīļo “Sļohkim parom” varbūt kādā citā ziemas dienā.

Portāls “kokteilis.lv” jau informēja, ka mēnesi pēc pāra otrās kāzu gadadienas abi pasaulē sagaidīja savu pirmdzimto meitu, turklāt izjukušas arī viņas attiecības ar vīru Rafaelu Krimelu. Neskatoties uz attiecībām ar vīru, Krimele atzinusi, ka, kļūdama par māmiņu otro reizi mūžā, viņa izbauda dekrēta atvaļinājumu un ir pilna laika māmiņa.

Žurnālam “Privātā Dzīve” Anna Lieckalniņa-Krimele atzinusi, ka viņas šā gada lielākais brīnums viennozīmīgi ir viņas bēbis, taču pēdējā laikā viņu pārņēmusi patīkama, brīnumaina sajūta, ko pavada tikpat patīkams satraukums. Krimele arī atklājusi, ka viņas plānā ir vairāki projekti, taču šobrīd viņa ir pilnas slodzes māmiņa: “Meita vēl ir ļoti maza – tikai pieci mēnesīši! Tik mazu bērniņu ikdienā nevienam citam vēl nevaru uzticēt pieskatīt. Pat šovakar, ejot uz kino, es pirms tam meitiņu ilgi samīļoju, bučoju kādas desmit minūtes.”


Filmas “Jaungada taksometrs” laikā Lieckalniņa-Krrimele atzinusi, ka vēloties nofilmēties kādā latviešu filmā: “Tā ka – lūdzu, lūdzu, režisori, pamaniet mani, esmu tam gatava!” Iespējams, loma kādā latviešu filmā ir viena no viņas potenciālajām projektu idejām.

Foto no filmas “Jaungada taksometrs” pirmizrādes:

LA.lv