Kokteilis
Apbrīno

Andris Kivičs un Liene Skulme paziņo, ka tomēr atgriežas Latvijā0

Foto: ekrānuzņēmums

Viens no pašmāju skandalozākajiem pāriem – mūziķis Andris Kivičs un viņa mīļotā sieviete Liene Skulme nupat paziņojuši, ka atgriežas mājās, Latvijā.

Andris savos sociālajos kontos rakstīja atvadas pilsētām, kurās viesojušies: “Nu ko, atā brīnišķīgā Spānija- Tenerife, Los Kristianosa, Las Americas, Santa Kruza,Kartagena, Mursija, Torriaveha, Alikante, Valensija, Vinarosa, Tortosa, Taragona, Barselona, Loret de Mara, Seviļa un Madride. Paldies arī Lisabonai. Lai arī tieši tur notika viens no lielākajiem mūsu dzīves hārdkoriem, mēs nekad to neaizmirsīsim. Šinī 2,5 mēnešu ceļojumā bija viss – no pilnīgas ekstāzes līdz dusmām par netaisnību un ārprātam. Bet tieši tā jau arī ir tā īstā dzīve- dzīve ar pilnu sajūtu spektru un iespaidu gammu. Uz Latviju mūs atvilka daudzie piedāvājumi uzstāties, un, protams, gribās pavadīt laiku ar bērniem. Paldies mūsu domubiedriem, cilvēkiem, kuri mums seko, un saprot mūsu vērtības. Paldies arī tiem, kuri ir tikai ceļā uz sajūtu, ka Tu vari būt Tu pats, un nepiedalīties daļas LV sabiedrības organizētā teātrī, ko cilvēki spēlē viens ar otru katru dienu. Mēs esam pārliecināti, ka jādzīvo ir nevis “labi”, kā to klārē tie, kam tas ir izdevīgi, bet gan “interesanti”. Tiekamies Latvijā.”

Atgādināsim, ka pirms dažiem mēnešiem Andris Kivičs un Liene Skulme pameta Latviju, lai citur gūtu mieru, kļūtu “neatpazīstami” un baudītu viens otra klātbūtni. Tagad pāris, kā redzams, tomēr ir pārdomājuši.

Saistītie raksti
LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Nedēļas nogalē “Engure Cafe” pagalmā bezmaksas koncertā uzstāsies “The Sound Poets” un “Laika Suns”
19 stundas
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Katrīne Sauliete: “Brīži, kad sēžu noraudājusies vai rāju bērnus, – tas paliek ārpus mana profila. Sociālajā vidē vajag laimīgus cilvēkus”
Intervija 20 stundas
ZD
Zane Dzene
Kokteilis
VIDEO: īsais kurss Itālijas kino vēsturē
21 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Cīņa par latviskiem bērnudārziem Rīgā vairs nav bezcerīga?
48 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Negaisā Polijas un Slovākijas Tatros dzīvību zaudējuši pieci cilvēki
10 stundas
LE
LETA
Dabā
Diena gaidāma silta un vējaina
39 minūtes
SK
Skaties.lv
Latvijā
Zināms, cik no 47 glābējsilītes bērniem atgriezušies savās bioloģiskajās ģimenēs
18 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Prezidenta padomnieku biroja vadītājai Kucinai noteikta 3968 eiro mēnešalga
22 minūtes