Liene Skulme un Andris Kivičs, cīnoties par savu mīlestību, gatavi runāt tik atklāti, cik pašmāju slavenības vēl nekad nav runājušas. Visas dienas garumā ar skaļiem paziņojumiem, mīļoto aizstāvot, klajā nāca Andris, publicējot dažnedažādus ierakstus sociālajā vietnē Facebook.com, bet nu klusēt vairs nespēj arī Liene, informē portāls Skaties.lv.

Liene, redzot, ka Madara tiek šādā veidā padarīta par labo varoni šajā stāstā, savā Facebook.com profilā dalījusies pārdomās par Kiviča nu jau bijušo mīļoto sievieti. ”Domāju, kāpēc ir tā, kā ir. Skaisti žurnālu vāki ar Madaras bildēm, bērniem un apmelojumi. Un viņa atļaujas kaut ko pārmest Andrim vai man, kuras bērnus es mīlu kā savējos un kuras neatvadās, neapskāvušas mani un nesamīļojušas,” intervijā portālam Skaties.lv atklājusi Liene.

Galu galā Lienei atbildējusi arī pati Madara.”Liene, ko jūs darāt??? Man nekādas citas attiecības nekādu ilgu laiku nav, pieaudz. Tas, ka vīrieši uzdrīkstas ar mani runāt pēc šķiršanās – tā diez vai ir tava darīšana. Dzīvo, baudi un liec mieru manai ģimenei un manam privātumam! Sevi apmelot neļaušu. Viss, lai izdodas jums gūt sirdsmieru. Andrim es vēlu visu labāko un patiesi, ar vai bez jums,” Lienei atbildējusi Madara.

Skaties.lv arī informē, ka pats Andris, kurš uzsver, ka nav alkohola reibumā, un viss, ko viņš pēdējās dienās raksta sociālajos tīklos, ir no tīras sirds. Par Andra izturēšanos sociālajos tīklos, Liene portālam atklāj: “Tikai īsts vīrietis var tā atbalstīt un aizstāvēt savu sievieti, pats sevi pakļaujot sabiedrības negācijām manā vietā.”

”Mēs braucam prom no Latvijas! Tagad taču pasaule ir tik atvērta – var dzīvot jebkurā pasaules malā. Un, redzot, kas notiek mūsu sabiedrībā, esam izlēmuši aizbraukt,” portālam Skaties.lv paziņo Kivičs.

Pārim kopā ir seši bērni, kuri dzimuši jau izirušās attiecībās. Liene un Andris gan ir optimisma pilni un pārliecināti, ka izdosies rast risinājumu, lai arī bērnus ņemtu līdzi uz ārzemēm, kur atvasēm būšot emocionāli labvēlīgāka vide nekā Latvijas sabiedrībā.