Kokteilis
Apbrīno

Andris Kivičs lūdzis palīdzību: meklē bildes no ballītēm un svētkiem0

Foto: Matīss Markovskis

Mūziķis un TV vadītājs Andris Kivičs savā Facebook profilā ierakstījis pēc maza palīdzības sauciena līdzcilvēkiem – viņš darījis zināmu, ka drīzumā viņam iznāks jauna dziesma, kurai dots nosaukums “Svētku diena”, protams, ka tai būs arī video. Un tieši tāpēc Andrim nepieciešama maza, bet jauka palīdzība no draugiem, paziņām un, iespējams, arī svešiem cilvēkiem, kas vēlas mūziķi atbalstīt.

Andris Kivičs raksta: “Man drīzumā iznāks dziesma ar ļoti vienkāršu nosaukumu- “Svētku diena”. Vajadzēs arī video,protams. Tāpēc lūdzu Jums, ja Jums nav nekas pretī, ka šo video redzēs tūkstošiem cilvēku, atsūtīt man uz [email protected] (uzliekot uz failiem.lv) uzfilmētus vai foto kadrus (Jums tādi telefonā noteikti “mētājas”) no personīgā arhīva, no izlaiduma, no žetonu vakara, no dzimšanas dienas, no zelta kāzām u.t.t., un mēs tos samontēsim dzīvā un godīgā videoklipā! Var būt arī ar telefonu, protams. Kvalitāte ir otrā vietā aiz sajūtām!

Šmigas video, kā Jūs kožat dzimenē pret rītu virtuvē, šoreiz labāk nē! Paldies un tiekamies klipa pirmizrādē – prezentācijā maija beigās! Un SHARE,lūdzu! Paaaaaldies:)”.

Video klips dziesmai “Virs zemes nav taisnības, dūrei tik spēks”:

LA.lv