Grupas “Z-scars” līderis un bijušais raidījuma “Rampas ugunis” vadītājs Andris Kivičs izbeidzis astoņus gadus ilgušās attiecības ar savu sievu Madaru Kiviču, paziņojot, ka šķiras no Madaras un uzsāk jaunas attiecības ar skandalozo sabiedrības dāmu, žurnālisti Lieni Skulmi.

Pirms gada intervijā portālam LA.lv Andrim tika jautāts, vai viņš attiecībās ar sievu mēdzot justies iesprostots, uz ko viņš atbildēja: “Nē. Vienkārši saku, ka ir labi, kur ir trīsreiz dienā ēdiens un drošība. Tas ir kaut kāds mīts par braukšanu kabrioletā saulrietā ar beibi blakus. Man ir svarīgi kaut kur piederēt.” Turklāt Kivičs arī atzina, ka savā dzīvē neko nevēlas mainīt, jo viņa viss ir salikts pa plauktiņiem – meitas aug un ir sieva.

Savukārt Andra jauno izredzēti Lieni Skulmi saista vairāki attiecību skandāli un viens no skaļākajiem bija saistībā ar precēto aktieri Andri Buli. Pēc tam, kad Andris atgriezās ģimenē, viņa sacīja: “Ceru, ka viņam klājas labi, bet principā mani neinteresē, kas ar viņu notiek. Kādēļ lai mani tas interesētu? Ar mani viss ir kārtībā. Baudu dzīvi!”

Savukārt nesen žurnālam “Privātā Dzīve” Andris atklājis, ka pēdējo gadu dzīvojis nepilnvērtīgā ģimenē un, viņaprāt, laulību ar Madaru glābt vairs nav iespējams. Tieši tā iemesla dēļ katrs nolēmuši iet savu ceļu.


Pēc viesošanās jaunajā raidījumā “Vīrietis/Sieviete šķērsgriezumā” top skaidrs, ka Andris Kivičs ir iemīlējies un uzsācis jaunas attiecības ar skandalozo TV seju Lieni Skulmi.

Andris Kivičs Ir bijis precējies 3 reizes. Laulība ar pirmo sievu Ilzi Ieviņu izjuka 2006. gadā. Viņa otrā laulība ar bijušo modeli Elīnu Straumi ilga 4 gadus un izjuka 2011. gadā. Savukārt Andra trešā sieva bija Madara Nipere, ar kuru attiecībās nodzīvoja 8 gadus. Andris un Madara ģimenē audzināja 2 meitas – Keitiju un Kimu. Savukārt no attiecībām ar Danu Dombrovsku, Andrim ir dēls Kristofers Pauls. Arī Liene ir 3 bērnu mamma. Liene un Andris šobrīd kopā audzina 6 bērnus.