Kokteilis
Apbrīno

Amerikāņi sadusmoti: “Lielbritānijas karaliene Elizabete nedara neko, lai aizstāvētu Meganu!”0


Karaliene Elizabete II un Megana Mārkla
Karaliene Elizabete II un Megana Mārkla
Foto: SCANPIX/ LETA

Karaliskās ģimenes eksperte un publiciste Viktorija Arbitera atzinusi, ka amerikāņi ir ļoti neapmierināti ar britu monarhu attieksmi. Pēc viņas vārdiem, amerikāņu uzskata, ka karaliskā ģimene neaizstāv nu jau savas ģimenes locekli – 37 gadus veco Meganu Mārklu no nemitīgajiem britu preses uzbrukumiem.

Prinča Harija sievai jau no pirmās dienas Lielbritānijas karaliskajā ģimenē nav klājies viegli. Turklāt britu prese viņu klaji nemīl un kritizē teju vai nepārtraukti. Tāpēc amerikāņi dusmojas uz britu karalisko ģimeni par to, ka viņi nespēj Meganu aizsargāt. Viktorija Arbitera paziņojusi, ka amerikāņi uzskata, ka karalienei Elizabetei II vajadzētu izdarīt daudz vairāk, lai atbalstītu Saseksas hercogieni Meganu Mārklu.

Eksperte akcentējusi, ka amerikānietei bijušas pietiekoši ilgas attiecības ar princi Hariju un viņa savu uzticību ģimenei jau sen ir pierādījusi. Daudzi amerikāņi uzskata, ka karalienes nostāja šajā jautājumā ir klaji negodīga.

“Kopumā amerikāņi mīl britu monarhu ģimeni. Šīs simpātijas sākās jau princeses Diānas laikā. Taču Meganas Mārklas situācija ir mazliet citāda. Amerikāņi jūt, ka karaliskā ģimene nav izdarījusi pietiekoši, lai aizstāvētu Meganu. Un šis konflikts starp Meganu un britu presi tikai pieaug,” – sacīja Viktorija. Viņa uzskata, ka aizstāvēties pret šiem preses uzbrukumiem Meganai nākas vienai pašai.

Saistītie raksti

“Amerikāņiem ir grūti saprast karaliskās ģimenes nostāju: “Mēs neko nesakām, tāpēc, ka viss, ko mēs darām, tiek ierakstīts vēsturē.””

Viktorija akcentējusi, ka karaliskās ģimenes pārstāvji saprotams, ka nevar paziņot kādus emocionālus lēmumus, tomēr novilkt robežas var gan, ziņots izdevumā “Mirror”.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Nedēļas nogalē “Engure Cafe” pagalmā bezmaksas koncertā uzstāsies “The Sound Poets” un “Laika Suns”
20 stundas
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Katrīne Sauliete: “Brīži, kad sēžu noraudājusies vai rāju bērnus, – tas paliek ārpus mana profila. Sociālajā vidē vajag laimīgus cilvēkus”
Intervija 21 stundas
ZD
Zane Dzene
Kokteilis
VIDEO: īsais kurss Itālijas kino vēsturē
21 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Cīņa par latviskiem bērnudārziem Rīgā vairs nav bezcerīga?
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
Negaisā Polijas un Slovākijas Tatros dzīvību zaudējuši pieci cilvēki
10 stundas
LE
LETA
Latvijā
Atklāj prezidenta Egila Levita padomnieku algas
48 minūtes
SK
Skaties.lv
Latvijā
Zināms, cik no 47 glābējsilītes bērniem atgriezušies savās bioloģiskajās ģimenēs
44 minūtes
LE
LETA
Dabā
Diena gaidāma silta un vējaina
1 stunda