Kokteilis
Baudi

Amber Muse atklās vasaras ballīšu sezonu uz kuģa “Das Boot” jau 31. maijā0

Publicitātes foto

Piektdien, 31. maijā, skaņu ierakstu zīmols Amber Muse atklāj septīto ballīšu sezonu uz kuģīša – Das Boot. Pirmā vasaras ballīte ar Pepsi atbalstu norisināsies uz kuģa “Vecrīga”, kopā ar organizatoriem Taran & Lomov uzstāsies arī: Ksenia Kamikaza, Esoniq un Vlad G no Londonas.

«Pirmo Das Boot ballīti mēs aizvadījām 2012. gadā, uz kuģa, kas pa Daugavu vairs nekursē, bet pēdējos gadus izmantojam atpūtas kuģīti “Vecrīga”, – stāsta Bogdans Tarans un Makss Lomovs. – 2019. gada vasarā ir plānoti pieci pasākumi, kuros aicināsim piedalīties gan vietējos, gan ārvalstu viesus. Viena no sesijām ir iecerēta kā “Discoteka Assorti” pasākums ar klasisko house mūziku no platēm, bet vēl viena – dark disco/indie electronica stilā».

Pirmā reisa laikā, kas tradicionāli notiks četras stundas, DJ setus piedāvās: Ksenia Kamikaza no Platz für Tanz un šīs apvienības bijušais dalībnieks – Esoniq, kā arī agrākais rīdzinieks, kurš jau daudzus gadus spēlē house mūziku Londonā, – Vlad G. Taran & Lomov gatavojas spēlēt elektroniskas mūzikas izlasi, līdzsvarojot un apvienojot dažādus žanrus.

Uzkāpšana uz kuģa plkst. 22:30, izbraukšana 23:00, atgriešanās piestātnē 02:30 (reiss bez pieturvietām).

Biļetes iepriekšpārdošanā no 7 € vietnē Resident Advisor vai uz kuģa no 10 € (tālr. uzziņām +371 29 896 138). Pie ieejas: 15 €, ja būs brīvas vietas. Pasažieru vietu skaits uz kuģa ir ierobežots – 150 cilvēki.

LA.lv