7 Komentāri

 1. Dzērājs.

  Alkoholisms izpaužas dažādi,es arī esmu alkoholiķis,man garšo un tā jau gandrīz 40 gadus.Neatceros,kas ir paģiras,jo dzeru tik daudz lai būtu labi,nevis slikti.Vasarā katru vakaru izdzeru vienu litru kvalitatīvu dzīvo alu,aukstajā laikā tikai šnabi 200 gramus pie vakariņām.Dzeru tikai viens pats,man nepatīk kompānijas.Neesmu nekad zaudējis darbu šī iemesla dēļ,nekad neapvienoju alkoholu ar braukšanu pie stūres un nav problēmu.

  1. troļļiem

   Kas jums abiem, Ivan un Oļeg, pārtulkoja jūsu komentārus latviski?

 2. Arī dzērājs

  Man arī tas ir vienīgais veids,kā atslēgties no visapkārt esošās likumīgās netaisnības,birokrātiskās stulbības un idiotisma…jā,varētu nedzert,bet tad ir jāpamet ğimene un jāiet dzīvot mežā…vai arī jāsper radikāli soļi un jāmaina sistēma!
  Dzeru jau 25 gadus,degvīnu un sarkanvīnu,gadā patērēju~50l degvīna un 180l sarkanvīna,tas nekad nav traucējis darbam(esmu kvalificēts,sertificēts darbinieks,darbs ļoti atbildīgs,precīzs,bīstamā vidē,ar augstu stresa līmeni)

 3. Bijušo nav

  Alkohols ir ļoti interesants un nesaprotams pasākums. Katram tas ir ļoti individuāli. Man ir ļoti liels stāžs, tāpēc secinājumi nāk no iekšām. Te neder izglītotu “speciālistu” secinājumi un ieteikumi. Kā to pārvarēt? Godīgi sakot – vienas receptes nav. Man, kā es smejos, pareizi sastājās zvaigznes. Es nu jau pirms kādiem četriem gadiem pateicu sievai – vairs ne piles. Un visu laiku uzturu tonusu – redzot pohainu veci, saku sev ka redz man ir labi. Nu kaut kā tā. Un darbojas. Reizēm izskrien doma par ieraušanu, bet tūlīt noslāpēju ka tas nav garšīgi.

 4. Qwerty

  Kur vien neesmu strādājis, visur “ēzelim ar visplatāko muguru uzkrauj smagāko nastu”. Visbiežāk kolēģi nespēj uzturēt kontaktu ar sarežģītiem klientiem, jo kortizols, adrenalīns, trauksmes stāvoklis gāžas pa ausīm/nāsīm/šokolādes caurumu ārā. To vienā vakarā nevar nodzēst ar kino/grāmatu/patīkamu kompāniju. Ar tabletēm arī nevar-pie stūres jāsēž. “Ēzeļa platās muguras” muguras noslēpums ir-es metu. Metu katru vakaru 20gadus, balansējot uz naža asmens attiecībā uz rīta promilēm. Pagaidām varu atļauties-es neieeju plostā, kaut kāda noturība vēl ir.

 5. s

  Mēreni dzerot, galvenais – nekādā gadījumā nelāpīt paģiras [ar alkoholu no rīta], izvairīties no nekvalitatīva alkohola un lietot ar nepieciešamajām minerālvielām un vitamīniem pilnvērtīgu pārtiku, kā arī rūpēties par pietiekamu šķidruma daudzumu organismā. Nemest nost ļoti strauji, jo tad rodas delīrija murgi, kas vājāku psihi var satraumēt. Ja dzer daudz, tad gan nekādiem piesardzības padomiem vairs nav jēgas; tad tikai pie narkologa.

 6. Beerzinsh

  Nabaga sievietes uz slikto ,dzerošo vīriešu fona….
  Bet….cik vīrieši sāk meklēt draugu un sapratni alkoholā ,jo to atsakās dot paša mīļotās sievietes. Ļoti daudzi. Sievietes nedod sexu ,salīdzina ar daraudzeņu vīriem, manipulē kā vien māk ,lai panāktu savas egoistiskās vajadzības. Vīrietis sāk justies nenovērtēts, kritizēts ,nesaprasts, un…vai nu jāizbeidz attiecības ,vai jāmeklē aizmiršanās un sapratne pudelē. Daudzi vīrieši nespēj saņemties pamest mūžīgi neapmierināto sievieti un izvēlas alkohola reibumu

Pievienot komentāru

Obligātie lauki atzīmēti ar *