Kokteilis
Svini

Alkoholiskais horoskops. Lielākais žūpa starp visām zodiaka zīmēm – kurš tas ir?0

Foto – Shutterstock

Horoskops ar krietnu melnā humora devu. Ja neesi no šādas pieejas cienītājiem – vienkārši nelasi. Ja izlasi, padomā, vai dažas rakstura iezīmes tomēr nav trāpīgi uzķertas!

12. vieta – Mežāzis
Mežāži alkoholu lieto apzinīgi un apzināti: pārzina gadus un garšu buķetes, atšķir īru viskiju no skotu viskija pēc smaržas un krāsas, bet brutu no pussaldā – pēc pudeles paukšķa. Visumā – velti tērēt produktu. Jo šie alkohola gardēži nekad un nekur nepiedzeras. To var praktiski uzskatīt par likumu.

11. vieta – Zivis
Zivis iedzert gan gribētu, bet neprot, tāpēc ka pat no niecīgas alkohola devas viņas aizklīst tādās tālēs zilajās, ka no rīta kauns skatīties acīs kolēģiem, mammai un Visumam. Interesantākais, ka patiesībā Zivis no šīm dzīlēm nekad arī nav izpeldējušas, vienkārši alkohola ietekmē tās apciemo atklāsme: “Ideja! Bet kur es atrodos?!” Sapratušas, kur tieši, Zivis sāk plaukšķināt spuras, mētāt ikrus un ar kliedzienu “Triec pret klintīm mani, jūra!” metas pēdējā ceļā. Kur viņas notver kāds mīlošs personāžs un iesaka vairāk TĀ nedzert. Un Zivis, kas interesanti, paklausa. Vismaz uz kādu laiku.

10. vieta – Vēzis
Vēžiem patīk iedzert. Ļoti. Garšīgi un jautri, ja vēl uzkodās 45 ēdieni, bet ciemos ģimene un draugi. Bet tikai drusciņ! Tie Vēži, kas kaut reizi iedzēruši vairāk par “drusciņ”, to atminas visu atlikušo dzīvi. Tāpēc Vēzis krīt vienā no divām galējībām: vai nu nodzeras līdz pelītēm, jo zaudēt jau vairs nav ko, vai pēc vakardienas vairs nedzer. Vairs nekad.

9. vieta – Lauva
Lauva ļoti baidās pārāk iereibt, nejauši izrunāties un sabojāt visu ar smagu darbu sasniegto, pašu galvenu viņa dzīvē – reputāciju. Kas, kā zināms, gandrīz pilnībā balstīta uz mītiem un leģendām, kuras sacerējis, protams, Lauva pats. Un, tā kā spirtotie dzērieni uz Lauvu iedarbojas kā injekcija patiesības noskaidrošanai, Lauva daudz nedzer. Bet par saviem alkoholizētajiem varoņdarbiem melo tikpat iedvesmoti, kā par visu pārējo.

8. vieta – Ūdensvīrs
Ūdensvīrs no alkohola baidās vairāk nekā no zirnekļiem, teroristiem un spokiem, kopā ņemtiem, bet to neizrāda: nešķoboties met vienu glāzīti dzīvinošās dziras pēc otras un mudina pārējos neatpalikt. Jo alkohols ir ienaidnieks, bet no ienaidniekiem baidīties nav Ūdensvīra garā. Tāpēc Ūdensvīrs ar kaujas saucieniem uz lūpām nirst pudelē, un apkārtējiem šķiet, ka drosminieku nupat jau aprīs zaļais pūķis. Bet tā nenotiek. Ūdensvīrs, pirmkārt, gandrīz nekad nepiedzeras, bet, otrkārt, nekad nenodzeras: Ūdensvīrs un atkarības ir nesavienojami jēdzieni.

7. vieta – Skorpions
Teorētiski Skorpionam vajadzētu piešķirt godpilno pirmo vietu – ar ilggadīgo stāžu un rekordaugsto litrāžu. Bet praktiski tam nav nekādas jēgas, jo Skorpions alkoholiķis ir ļoti reta parādīna. Lieta tāda, ka Skorpions, būdams smagā reibumā, pārvēršas par mīļumiņu, ķepainīti un visu bērnu draugu: spirtoto dzērienu ietekme uz Skorpiona tēraudcieto organismu izpaužas kā ierastās mizantropijas funkcijas atslēgšana. Bet šī funkcija, kā mēs to visi labi zinām, ir Skorpiona personības pamata iezīme. Bet nodzerties līdz šīs personības iezīmes pilnīgai zaudēšanai tomēr netiek pieļauta. Patmīlai tas nav pieņemami.

6. vieta – Jaunava
Vidējo pozīciju žūpības horoskopā ieņem Jaunava – tie paši klusie “alkāni”, par kuriem saka: nekad nebūtu domājis! Tāpēc jau arī nedomāji, ka Jaunavas līdz pat pēdējai robežai saglabā kontroli pār sevi un veiksmīgi izliekas, ka nekas briesmīgs jau nenotiek, tikai nedaudz laba vīna. Lai gan patiesībā dzer Jaunavas tikai ar vienu mērķi: kaut uz mirkli beidzot zaudēt to sasodīto paškontroli!

5. vieta – Vērsis
Vērši vispār par to neuztraucas: maigas attiecības ar zaļo pūķi sāk jau agrā jaunībā, momentā iemīlas uz visu dzīvi, bet tālāk dzīvo mīlestībā un saticībā, kamēr abstinences sindroms tos šķirs, tomēr tad jau gan uz visiem laikiem. Jo atliek Vērsim pāris reizītes pamocīties episkās paģirās ar vemjamo bļodiņu pie gultas, ātrās palīdzības saukšanu un domām no sērijas “kāpēc es nenomiru vakar!”, kad viss arī beidzas. Āmen un cauri! Vairāk Vērsis nedzers, tāpēc ka aprobežoties ar pāris aliņiem viņam nozīmē randiņu beigt divus soļus no gultas. Neizturami!

4. vieta – Strēlnieks
Līdz līderu trijniekam pavisam maz pietrūcis Strēlniekam, pašam laimīgākajam žūpam visa horoskopā: alkoholu viņš mīl ar sirsnīgu, uzticīgu mīlestību, tas atbild ar to pašu. Strēlniekam iedzeršanai nav vajadzīgs iemesls, jo kāds gan tur iemesls, ja ir garšīgi un jautri? Cita lieta, ka dabas dotā lieliskā veselība neļauj Strēlniekam tā vienkārši nodzerties, un viņi var ballēšanos pārtraukt jebkurā brīdī. “Bet mans vectētiņš pārtrauca dzert deviņdesmit gadu vecumā, un nekas!” Vectētiņš bija Strēlnieks, to var pateikt, neskatoties kalendārā.

3. vieta – Svari
Bronzas medaļa pienākas Svariem, kuri dzer nevis priekam, bet lietderīgumam. Alkohols, kā viņi paši uzskata, nāk par labu viņu trauslajai dvēselei, kas ik dienu cieš no šīs pasaules nepilnvērtīguma. Klunkšķošās ikdienas biļetes iegāde uz Iekšējo Vienradžu karaļvalsti Svariem ir obligāts rituāls. Ja šo iespēju Svariem laupīsi, viss būs Ļoti Slikti. Bet ne uz ilgu laiku, jo manīgie Svari atradīs izeju no situācijas. Runā, ka kāds no viņiem pat ūdeni vīnā iemācījies pārvērst. Mēs neapšaubām šīs horoskopa zīmes īpašās spējas!

2. vieta – Auns
Sudraba medaļu iegūst Auns – dzimuši alkoholiķi simtajā zvaigžņu paaudzē. Auns, kurš nav piemeties līdz pelītēm par godu 8. Klases izlaidumam, bet līdz augstskolas beigšanai nav izpelnījies otro alkoholisma pakāpi (ar kuru visumā sirds jeb, citiem vārdiem, kuru baudīs) – vispār nav Auns. Tādu Aunu dzemdību namā kāds droši vien samainījis pret godīgo Mežāzi.

1.vieta – Dvīņi
Dvīņiem, kā zināms, ir daudz trūkumu, kas pastāvīgi nomaina viens otru. Bet iedzert gan viņi visi grib kopā. Kolektīvi. Te arī mūsu bērnības galvenais šausmu stāsts: “Nedrīkst dzert vienatnē, citādi nodzersies!” Tā, protams, nav patiesība, bet salti meli – vienatnē dzert var pilnīgi nesodīti. Dvīņi nodzeras nepavisam ne šī iemesla dēļ: viņiem vienkārši vienmēr viss ir līdzi. Ne tikai blašķīte ugunsūdens, bet arī lielisku pudeles brāļu (katrs esam vismaz divi!) sabiedrība. Patīkami iedzert ar gudriem cilvēkiem, vai zināji? Un, sakot atklāti, grēks tik labā kompānijā nenodzerties!

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TOP 5 noderīgas aplikācijas koncertu un festivālu apmeklētājiem
13 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Vasaras izskaņā Lucavsalā notiks viens no lielākajiem brīvdabas tehnoloģiju festivāliem Eiropā
13 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Latvijā radīts pirmais bezgrēka saldējums: tikpat garšīgs, bet mazāk kaloriju
14 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Vai reģionālās augstskolas saglabāsies? Saruna ar Ventspils Augstskolas rektoru Kārli Krēsliņu
4 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Septiņas dienas valdīs vasarīgi silti laika apstākļi: jaunākā prognoze
8 stundas
FG
Franks Gordons
Pasaulē
Franks Gordons: Mostas “slēpti ārzemju aģenti”
5 stundas
LA
LA.LV
Sports
FOTO: “Liepāja” un “Ventspils” soļo tālāk, “RFS” sāpīgs zaudējums un Eirokausu sezonas beigas
2 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Kādi izskatīsimies vecumā: “FaceApp” tapusi Krievijā. Vai tā ir droša?
3 stundas