Kokteilis
Apbrīno

Aktrise Evija Skulte ar mīļoto igauni iecerējuši lielas un skaistas kāzas0

Publicitātes foto

Iemīļotā seriāla “Viņas melo labāk” un Latvijas Nacionālā teātra aktrise Evija Skulte nu jau vairāk kā pirms diviem gadiem iepazinās ar igauņu uzņēmēju Aimuru Krūsi. Pirmo reizi pāris publiskoja savas attiecības 2017. gadā, kad kopā ieradās uz seriāla “Ugunsgrēks” noslēguma ceremoniju. Pērn, 31. decembrī, ceļojuma laikā Spānijā igaunis Aimurs bildināja Eviju un nu viņas pirkstā mirdz grezns saderināšanās gredzens.

Aktrise žurnālam “Vakara Ziņas” atklāj, ka plāno organizēt lielas un skaistas kāzas, kas nebūs tikai starp tuvākajiem radiem: “Vēlamies sarīkot svētkus, kuros aicināsim gan kolēģus, gan visus draugus.” Viņa arī nenoliedz, ka varētu sarakstīties jebkurā brīdī, taču vēlas sarīkot kaut ko vērienīgu, ko pāris atcerētos ilgi. Tāpat viņa atklāj, ka jau paspējusi piemērīt vairākas kāzu kleitas, jo pagājušajā vasarā viņas seriāla “Viņas melo labāk” varonei Martai bijušas kāzas.

Pērn aktrise atklāja, ka galvenais, kas viņus vienojot ir jūtas. “Galvenais faktors ir mīlestība, mums ir arī lieliska raksturu saderība. Esmu viņam vajadzīga tieši tāda, kāda esmu, un man ir vajadzīgs tieši tāds vīrietis kā Aimurs. Mierīgs. Mums nav pat strīdu.”

Skulte žurnālam “Vakara Ziņas” pat pajokojusi, ka pāris kāzas varētu svinēt Roņu salā, jo latvieši un igauņi to uzskata par kopīgu.

Atgādināsim, ka savulaik Evija Skulte desmit gadus bija precējusies ar scenogrāfu Kristapu Skulti un šajā laulībā ir dzimuši divi dēli. Pēc tam sabiedrība varēja sekot līdzi aktrises un lietuviešu producenta Rimvīda Martinaita attiecībām, kas aizsākās pirms gandrīz pieciem gadiem, strādājot pie TV3 seriāla “Viņas melo labāk.”

LA.lv