Kokteilis
Apbrīno

Aktrise Anna Hetaveja sākusi smēķēt lomas dēļ0

Foto: REUTERS

Izrādās, pievilcīgajai un nenoliedzami talantīgajai aktrisei Annai Hetavejai, kura šobrīd fanus priecē vienā no savām jaunākajām filmām “Oušena astoņnieks”, ir kāds netikums, ar kuru viņa cīnās jau gadiem ilgi.

Aktrise cenšas tikt galā ar smēķēšanas atkarību, tomēr neveiksmīgi – sievietei izdodas atmest vien uz neilgu brīdi. Hetaveja regulāri sākusi smēķēt tieši lomas dēļ, kad filmā “Reičela precas” atainojusi atkarību purvā slīgstošu sievieti. Diemžēl pēc filmas uzņemšanas smēķēšana kļuvusi par viņas regulāro ieradumu. Kā norāda aktrise, iemesls, kāpēc viņa nespēj atmest pīpēšanu, ir nemitīgās stresa situācijas, ar kurām nākas sastapties gan filmēšanas laukumā, gan privātajā dzīvē – Anna ir pārlieku emocionāla un stresa brīžos nereti ķeras pie vieglākā salmiņa – cigaretēm. Tiesa, nu aktrise ziņo, ka tomēr spējusi tikt pāri šai atkarībai un nu centīsies dzīvot pavisam veselīgi, atsakoties arī no alkohola.

Hetaveju slavas saulītē izcēla 2001. gadā uzņemtā filma “Princeses dienasgrāmata” un kopš tā laika aktrise piedalījusies jau vairāk nekā 20 Holivudas kases grāvējos. Tiesa, īstu karjeras pagriezienu viņa piedzīvoja pēc filmas “Sātans Pradas brunčos” (2006), pēc kuras piedāvājumi filmēties sāka birt kā no pārpilnības raga. Ārpus ekrāniem Anna cenšas savu privāto dzīvi turēt noslēpumā, ir precējusies ar aktieri Ādamu Šulmanu un audzina dēliņu Džonatanu.

Filmas “Sātanas Pradas brunčos” treileris:

LA.lv