Lai arī šovasar aktieru pāris, kurš nosvinējis jau trešo kopā būšanas gadu, ir gana noslogots gan piedaloties muzikālās izrādēs, gan vadot pasākumus, ik brīvu brīdi viņi dodas vairāku dienu izbraukumos, apceļojot Latviju.

Žurnālam “Kas Jauns” aktrise atklāj, ka tieši pateicoties Gintam, viņa apguvi un iepazinusi daudz jaunu lietu, piemēram, makšķerēt un laivot. “Esmu ļoti priecīga, ka mums ar Gintu ir tāda saskaņa – mums sapas domas gan par darbu, gan veidu kā atpūsties.” Nereti izbraucienos līdzi dodas arī Ginta dēls Krišs, ar kuru Ērikai nodibinājušās labas attiecības. “Uzskatu, ka citādu nemaz nevar būt, jo mums, lieliem cilvēkiem, ir jānodibina šīs attiecības ar bērniem.”

Ērika atklāj, ka izbraukumos svarīgs ir ne tika ērts apģērbs un vilnas zeķes vēsām naktīm, bet arī īpaša telts. Viņiem ir laimējies, jo Ginta brālim pieder “I Kemperis” – saliekama telts uz automašīnas jumta, ko var salikt dažu minūšu laikā un kurā neviens čuskiņš neielīdīs iekšā. Obligāts nosacījums ir arī trauku komplekts – katliņš un citi sadzīves priekšmeti, ko viņi vienmēr ņem līdzi. Par ēst gatavošanu atbildīgā ir Ērika, kas liekas problēmas nerada, jo viņas pirmā profesija ir pavāre. “Paņemam līdzi arī kādu kartupeli, burkānu, gurķi un kādu tušonku, ja nu galīgi neķeras. Bet parasti sanāk pagatavot zivju zupu,” atklāj aktrise.