Kokteilis
Apbrīno

Aktieris Jānis Paukštello regulāri mērcējas ledainā ūdenī0

Foto – Leta

Pērn aktieri Jāni Paukštello vajāja dažādas veselības problēmas. Slimnīcā viņš pabija gan mikroinsulta, gan plīsušas kuņģa čūlas dēļ. Viņam tika piedēvēta pat depresija, bet kā pats žurnālā “Kas Jauns” smejot saka: “Tās ir muļķības, jo depresija man nekad nav bijusi! Kopš man ir bērni, pazudusi pat veģetatīvā distonija.”

Šo gadu Jānis sācis būdams lieliskā fiziskā formā, ko uztur regulāri mērcējoties ledainā ūdenī – vai tā būtu vanna vai āliņģis. Izrādās ūdenim viņa dzīvē vienmēr bijusi būtiska loma un viņš nevarot iztikt ne bez regulāra baseina apmeklējuma, kur nopeld vismaz divarpus kilometru, ne peldēm Gaujā Sējas novadā, kur ģimenei pieder zemesgabals.

“Ūdens man dikti patīk un bez kustēšanās es nevaru. Lieku čību uz flīzītes baseina malā, pie katras reizes, kā esmu galā, lieku pa vienai flīzītei uz priekšu. Tā aprēķinu attālumu, cik kopā esmu nopeldējis, lai nav jāskaita galvā. Bet problēma, ka man jāpieskata apkopēja, kas domā, ka čību esmu vienkārši pametis, tāpēc cenšas to nolikt pie malas.” Savukārt ikdienas peldi aukstā vannā viņam ieteikusi kāda kolēģe. Esot jāpielej vanna ar aukstāko ūdeni, jāieguļas tajā, jānoskaita līdz desmit un jākāpj laukā. Sajūta pēc tādas vannas esot fantastiska!

LA.lv