8 Komentāri

 1. Zita

  Pilniba piekritu

 2. Vēl viena nevēlama vecene

  Un ja vēl puikiņas audzināšanā piedalās vecmāmiņa,kura skrien pakaļ ar spilventiņu,lai pabāztu apakšā ,kad mīlulītis pakritīs…,- tad jau rezultāts ir garantēts .Un par pūlēm un pārspīlētu mīlestību vecmāmiņa vecumdienās kļūst par “smirdošu veceni”,kura jāsūta uz pansionātu,lai nemaisās staltajam jauneklim pa kājām… Un mammīte,nevis aizstāv vecmāmiņu,bet stāv 2-metrīgā dēliņa priekšā sajūsma par brašuli rociņas salikusi un piekrīt katrai acurauga striktajai komandai.
  Novērojums iz dzīves…!

 3. mamma

  Nu ja, tikai mammītes, vecmāmiņas pie vainas. A kur tēvu atbildība par dēlu audzināšanu? Mamma nevar aizvietot tēvu. Mamma ir mamma, un viss. Ja reiz, kā raksta beigās teikts- viss labākais ir mammai, jo viņa ir meitene, tad kāpēc pēkšņi gribam, lai viņa sevi salauž, un no “mīlīgās meitenes” kļūst par “bargo” mammu? Kā zinām, bērni mācās no piemēra, un tikai. Bērnu “mācīšana”, ja piemēra nav, ir kaķim zem astes. Nu sakiet, lielie nosodītāji, kā māte var būt dēlam vīrišķības piemērs?

 4. Vēl viena nevelama vecene

  Nav jakļūst par bargo mammu… Protams,ka sievietei uzaudzināt vienai dēlu,bez tēva,vīrieša piemēra ir ļoti ,ļoti grūti. Bet šeit bija runa par nevarīgu mīkstčauļu uzaudzinašanu ,nepieļaujot puikam nekādu patstavību( es šeit nedomāju visatļautību,kas tagad tiek piekopta daudzas jaunajās ģimenēs un tā ir otra galejība,kuras augļus mēs drīz vien redzēsim)Viss tiek sagādāts,viss pasniegts uz paplātes un gandrīz sagremots dēliņa vietā,ka tik zobiņus neizlauž..
  Bet arī tēvs ne vienmēr ir labs piemērs,ja tas ir plencis vai ar citiem netikumiem. Tad jau labāk turēt dēlu pa gabalu no tāda piemēra…

 5. Šarikovs

  Kā kāds var spriest, kā jāaudzina vīrietis, ja pats ir tāls no saviem ieteikumiem. Ne pats bērnus audzina. Tik vien skrien rinķī un apsēklo visas kuras viņam dod. Tādus padomus te publicē un zostiņas tam mitrām vāverēm piekrīt. Intervējat tos vīriešus kas tiešām audzina bērnus, apkār neskraida utt.

 6. ginta

  Super,super ,super – īpaši par kaķi!!! tīra patiesība un lai bērni saprot!!

 7. Nu tā

  Pilnībā piekrītu: audz, izzini, paciet, saproti, atbildi, cieni un mīli tuviniekus- tādam jābūt mazajam vīrietim! Un mamma arī ir blakus, mīl un atbalsta, nevis ucinās un izdabā katrai kaprīzei! Tēvi- esiet bērniem kārtīgi veči un tad jau būs Ok!

 8. Anna

  Pilnībā piekrītu Nagijevam!

Pievienot komentāru

Obligātie lauki atzīmēti ar *