Kokteilis
Dzīvo

Agrāk viņas uzskatītu par raganām: 3 zodiaka zīmju sievietes, kas gandrīz nemaz nenoveco0

Foto: Pexels

Senākos laikos viņas tiktu uzskatītas par raganām! Bet kā to izskaidrot mūsdienās? Šīs sievietes noveco tik lēni vai gandrīz nemaz, ka tā vien šķiet, ka viņas piekopj kādas burvestības! Bet, iespējams, “pie vainas” ir zodiaka zīme, kurā šāda sieviete ir dzimusi!

Noskaidrosim, kurām ir tik ļoti paveicies!

Mežāzis

Šīs zodiaka zīmes aizbildnis ir Saturns, kas ir atbildīgs par laika ritējumu. Ārējās novecošanas pazīmes šīm sievietēm ir minimālas, taču dvēselē viņas vienmēr ir jaunas. Šīs sievietes līdz pašām vecumdienām veltī laiku sev, saviem hobijiem un savai atpūtai. Neskatoties uz to, ka viņas visbiežāk ir arī darbaholiķes, viņas vienmēr atradīs brīdi, lai atpūstos un darītu savus vaļaspriekus, kas nozīmē, ka ļoti lielu savu dzīves daļu viņas pašas rūpējas par savu pašsajūtu un laimi! Lūk, mūžīgās jaunības noslēpums atklāts!

Ūdensvīrs

Tāpat Saturns ir atbildīgs par mūžīgi jauno Ūdensvīru. Šīs zodiaka zīmes pārstāves ļoti rūpējas par sevi. Tieši šīs sievietes bieži pat profesionāli nodarbojas ar kādu amatu, kas ir atbildīgs par skaistumu, veselību vai pašsajūtu. Tāpat viņas ļoti rūpējas par savu pašsajūtu, jo zina, ka ārējais izskats ir saistīts ar pašsajūtu. Tāpēc būs ļoti grūti sievieti – Ūdensvīru pierunāt gājienam uz bāru vai dejām līdz rīta gaismai, viņa, visdrīzāk, izvēlēsies doties mājās, lai ļautos saldam miegam. Un jau agri no rīta viņa dosies pastaigā pa mežu vai parku.

Jaunava

Šīs sievietes pret savu izskatu un veselību attiecas tikpat “prasīgi” kā jebko, ko viņas savā dzīvē dara. Jau kopš agrīna vecuma viņas kopj savu ādu, matus un nagus. Daudz izglītojas par veselību un skaistumkopšanu. Ir pastāvīgās kosmētisko salonu, masāžu un sporta klubu klientes. Ar šīm sievietēm pat nav nekādas “maģijas” – tikai rūpīgs, neatlaidīgs darbs, kā jau itin visā, ko viņas dara dzīvē.

Saistītie raksti
LA.lv