39 Komentāri

 1. čiki briki

  Dzemdē bērnu un šī problēma aizmirsīsies!

  1. edmundo

   Nu viņai bērni laikam neinteresē,tikai suņi!

   1. !

    ja “suns ir adekvāts un labi audzināts”(kas, varbūt, tā arī ir), tad saimniece gan tāda nav un no policijas izdzenama, lai dzīvnieku noliktu dzīvnieka vietā !

  2. ha ha !

   čura kačā “popularitāti” ar konfliktiem

 2. spiedzoši bērni

  Tā ir viņu būtība. “Tad varbūt tev ir jāiet pie psihoterapeita un jātiek galā ar savām fobijām?”

  1. Agneška,

   Ja man ir mīļš zirgs vai mīļa govs – tad arī “tiesības” visur vest iekšā, tāpat, kā tev savu “teļu” ??!

 3. edmundo

  Prātiņ nāc mājās!Triāniete laikam iedomājusies,ka viņai likumi nav rakstīti..ar tādu zvēru policijā iet he he!

 4. inta

  Pilnīgi piekrītu Agnesei! IR redzēts un dziddēts kā vecāki bērnus noskaņo pret suņiem.Iekodīs neaiztiec neej klāt.Tur jau viss pārmantojas paaudzēs.Suns ur cilvēka labākais draugs!

  1. Komisārs Reksis

   Nepiemirst “draugu“ paņemt līdzi arī operāciju zālē 😀
   Policijā ielaiž ar Reksi ne ar Kanēli!

  2. Hella

   Bet svešus suņus taču aiztikt nedrīkst. Nekad nevar zināt ,kas tam sunim un saimniekam galvā. Nesen lasīju, ka suns sakodis bērnu, kas gribējis glaudīt. Es saprot, ja baigi gribās var saimniekam uzprasīt vai drīkst glaudīt. Domāju, ka tā nav noskaņošana pret suni, vienkārši piesardzība.

 5. Degradācija

  Vērtību sistēma šai “sievietei” – suns=bērns. Galvenais, ka pati vēl vadīja LTV bērnu dziedāšanas raidījumus… LTV – izvērtējiet, ko jūs aiciniet par vadītājiem!

 6. Sieviete

  Nu nez, ja es viņai gar degunu vicinātu čūsku (kā zināms, ir valstis, kur čūskas ir ne tikai mājdzīvnieks, bet pat bērnaukle) vai lielo putnu zirnekli, tad arī viņa smaidītu un neprotestētu? Galu galā savas fobijas esot jāārstē!

  Varbūt dziedātājai ir jāārstē sava fobija – visur vazāties ar suni un iemācīties pieņemt, ka var pārvietoties arī nez suņa?

  Lai arī suns ir cilvēka labākais draugs, nedomāju, ka to ir jāstiepj līdzi it visur!

 7. Ares

  Dzivnieks ir dzivnieks lai kadi tur cilts raksti un audzinasana.

 8. Esezis

  Interesanti gan, kāpēc man būtu jāterē sava nauda un laiks, lai censtos tikt vaļā no morālās traumas, ko ir radījis kāds tāds pats suņa saimnieks kā viņa. Lai labāk uzplijās citiem suņu saimniekiem, pateicoties, kuriem cilvēkiem šīs bailes ir radušās. 🙁

 9. Mamma

  Un kur ir uzpurnis? Pastaigā ar suņiem pa pilsētu tam jābūt pēc likuma.

  1. es

   Pēc kāda likuma? Norādiet!

   1. Upss

    Paskaties māti googli…

    1. Inese

     Uzpurnis nav obligāts, izlasi likumu līdz galam, uzpurņa nepieciešamība tikai agresīvajiem, tos par tādiem atzīst tikai SES un arī tikai pēc tam, kad kāds būs sakosts.

 10. Kārtība

  Stulbā zoofilene! Kāpēc citiem ir jāpacieš, ka ēdināšanas iestādēs un citās publiskās vietās parādās smirdīgi, agresīvi radījumi kopā ar viņu stulbajiem saimniekiem, kam acīmredzot ir problēmas veidot normālas attiecības ar cilvēkiem, ja jau jāvazājas apkārt ar smirdīgu cērmju maisu. Pirmkārt, sunim nav piestiprināts uzraksts, ka tas ir audzināts, un LR 99% suņu ir neaudzināti un agresīvi. Otrkārt, pat labi audzināts suns smird, trokšņo un izskatās nepievilcīgi. Kāpēc man, ēdot pusdienas, būtu jānoskatās tādā nosiekalotā suņa purnā?

  1. Anonymous

   Suns ir tīrīgāks par dažu labu cilvēku un ja viņš ir pareizi audzināts viņš neko sliktu nekad nedarīs.😉

  2. Taisnība

   Un kāpēc kādam jāskatās uz tavu atgremotāja ģīmi kamēr viņš ēd? ☺️ Man nav nekādi iebildumi pret suni kafējnīcas terasē (ne telpās) toties tizli cilvēku ģīmji mani vedīs gan iekšā, gan ārā 😂

 11. Rolands

  Adequate=pietiekams. Neuztraucies, tev pietiek ar suni, bet citiem nē!

 12. zz

  psrs laikā jau nu točna pilsētā kranču bija maz, bet uz šķirnes suni rindā jāstāv 3 gadi. Nerunā par lietām ko nezini. Jo kur tad radās šie fobiju paralizētie cilvēki, ja ne vecāku uzaudzināti? “Neklausīsi atdošu tam lielajam sunim tevi apēst” – trīsgadnieks spiedza vēl kilometra attālumā varēja dzirdēt. Māte aizgriezusies intensīvi pļāpā ar draudzeni, bērns jau pusstundu karājas kaklā un glauda manu suni, pēkšņi māte ierauga, pieskrien no aizmugures un ar pēkšņu kliedzienu parauj neko nenojaušošo bērnu no mugurpuses, domāju meitenīte vēl joprojām rausta valodu. Utt. Protams gadījās visādi, komiski gadījumi bija arī pieklājīgi cilvēki, kuri deva priekšroku suņa sabiedrībai, bet dzīvnieki nīdēji ir visās paaudzēs.

 13. Zvaigznu slimiiba

  Diez ko suns bija nogrēkojies, ka jāved uz policiju…

 14. Trauma

  Lielākā daļa Latvijas suņu mīļu tā arī dara- uz vietām, kur nevar iet ar suni, suni atstāj mājās. Arī čūskas, zirnekļus un trušus atstāj mājās. Baigā trauma! Ļoti dīvaini, ka tā izsakās radošs cilvēks, kas vēl nesen intervijās jutās nesaprasts. Bet kad citi jāsaprot, tad sūta pie psihiatra. Tiešām smalki un nebrīnos, ka dzīve viņai par to atspēlējas.

 15. Nav svarīgi kā zoofilija izplatās

  Ja nav vīrieša kas samīlē tad suns seksa partneris.

 16. Andris

  Lai nu ko , bet tieśàm Suns ir cilvèka uzticamàkais draugs, lai vai kà , no suñiem baidàs , cilvèks / suns. Labo cilveku Suns jùt pa gabalu un smarźas , tàpat arì ĺauno, .Pàrspìlèt tomèr nevajadzètu jo ir pajoliñi kuri ieraugot suni , jau ģipst un otrie to negrib ievèrot. Pie visa ir vainojami ,cilveki, jàbùt vienam pret otru iejùtìgàkiem, ari pret jeb kuru dzìvnieku. Daźreiz sums ir daudz gudràks par mums , homo sapiens.ari daudz ko mums iemàca.

 17. kaķu fane

  Sunim uzpurnis un punkts…Pašai ir gadījies, ka skrien pretī milzenis, pastaigu laikā, saimnieks pasauc atpakaļ , uzliek uzpurni, galu galā tu esi atbildīga par savu draugu…pirmā reakcija man vienmēr ir nedrošiba, nedomāju, ka tā ir fobija…Māksliniece taču mācās arī par logopēdi, strādās vai jau strādā ar bērniem…jānoslīpē rakstura asumiņi…bet gan jau dzīve noliks vietā…

 18. ozy

  Zinu cilvēkus, kas man iebildīs un teiks – es baidos no suņiem! Tad varbūt tev ir jāiet pie psihoterapeita un jātiek galā ar savām fobijām?” – retoriski jautā dziedātāja.
  ..
  Liels radu suns ir sakodis , labi , ka tik paspēja ieķert .Saimnieks atvilka .
  Jūrmalā pastaigas laikā ,staigāja riņķi un tā viegli zobus rokā . Vecene tik sau reksi nāc ,reks i šurp . Uz ielas sīkie biksēs . Tas manā pieaugušā dzīvē . Esmu redzējis mazus bērnus ar rētām sejā . Esu redzējis kā tāds liels suns pieskrien pie bērna , gan neikož bet var redzēt bērns pilnīga panikā ,kliedz raustās , nevar mamma nomierināt /Vispār kurš to murgu pieļāva ,ka var publiskā telpā bez uzpurņa . Ra

 19. paradokss

  Suns var būt audzināts un adekvāts, bet saimniece gan nē…

 20. Ricis

  Gribas atbildēt Kārtībai…ir ļoti daudz nenormālu cilvēku ar kuriem vienkārši nevēlos piespiesties lai ar tādiem saprastos un šādiem gadījumiem lieliski noder suns. Diemžēl mūsu valstī notiek diskriminācija jo cilvēki kas dod priekšroku suņu vai kāda cita dzīvnieciņa sabiedrībai,likuma priekšā ir beztiesiskāki nekā cilvēki no kuriem distancēties palīdz suns. Ļoti acīs iekritis fakts kad pret cilvēku izjūtot nepatiku manam sunim par to nospļauties bet ja mans suns izjūt nepatiku pret cilvēku–tas ir slikts,ļauns un kā likums arī suņu nīdējs.

 21. Inese

  Likums savā būtībā nosaka, sabiedriskajās iestādēs dzīvniekus ievest nedrīkst, būtu klusējusi un priecājusies, ka sodu nedabūja. Audzinot dzīvnieku ir arī likumi jālasa.

 22. Pačūlija

  “Zinu cilvēkus, kas man iebildīs un teiks – es baidos no suņiem! Tad varbūt tev ir jāiet pie psihoterapeita un jātiek galā ar savām fobijām?” – retoriski jautā dziedātāja.

  Varbūt tai bābai pašai jāiet pie psihiatra? Suns varbūt arī ir audzināts, taču šitā bāba gan nav!

 23. Agnese no Agnesēm

  Jūs cilvēki esat stulbi!
  Salīdzina ar bērnu, jo jūs visi savus bērnus tiešām bāziet priekšā pakaļā, viņi bļaustās un pinkšķ un vispār ir neizturami.
  Suns vienmēr mīlēs saimnieku, bet bērns pieaugs un uzdirsīs mātei uz galvas!
  10000000% par suņiem!

 24. Liene

  Pāris gadus atpakaļ Pārdaugavā suņi saplosija sētnieci. Un tie nebija nekādi Padomju laiki.

 25. Lolita

  Audzināts suns ir nesalīdzināmi pieklājīgāks un patīkamāks sabiedrībā nekā lērums smirdīgu un rupju tēviņu, ko arī šeit komentāros var redzēt. Taisnība arī par bērniem lidmašīnās; bieži vesels kakafonijas koris! Tas jau nu diemžēl ir vien jāpiecieš

 26. Stulbam putnam stulba dziesma

  Pirms pāris gadiem šķirnes suns ienāca kaimiņu teritorijā un saplosīja pieaugušu vīrieti. Suņa saimniece nobijās un iemuka mājās.
  Man pašai 3 gadus atpakaļ pēkšņi uzskrēja virsū pilnīgi svešs krutas šķirnes suns. Saimniece pateica,ka Latvijā tādas šķirnes suņi ir tikai 2, esot ekskluzīvs. Bet virsū uzskrējis tāpēc, ka vēl jauns esot ( 2 gadi). Pretīgi.
  Kopš kura laika suns tiek pielīdzināts cilvēkiem???
  Tracina tie spalvu perēkļi veikalos uc sabiedriskās vietās.
  Kāpēc pie policijas būtu jābūt suņu piesiešanas vietai? Varbūt vēl trušu būrus izvietot??

 27. Vienkārši

  Patiesībā tā ir dziedātājas reklāma. Arī tā var reklamēties, citādi sen nebija par viņu nekas dzirdēts.

 28. ech

  Tante arī lidmašīnā cenšas iekāpt ar suni? Vai, piemēram, baznīcā iet ar suni? Laikam gan nē. Izlidotu ar pēdas nospiedumu uz sēžamvietas. Bet policiju ”aplikt” sakārojies.

Pievienot komentāru

Obligātie lauki atzīmēti ar *