Nepatīkamu pārsteigumu šajās dienās piedzīvojusi populārā dziedātāja, grupas “Triānas parks” soliste Agnese Rakovska, kura kopā ar savu suni – Vācu dogu Kanēli, bija devusies uz Valsts policijas Ogres nodaļu, no kuras tikusi izraidīta, šonedēļ raksta žurnāls “Privātā Dzīve”.

Agnese žurnālam stāsta, ka pie ieejas nav bijušas brīdinošās zīmes, kas liegtu ienākt ar suni. Taču, kad viņa ienākusi, tikusi izraidīta. Arī uz jautājumu, kur suni piesiet ārpusē, atbildi no konkrētās policijas darbinieces neesot saņēmusi, jo tādas novietnes ārpusē nemaz neesot bijis. Dziedātāja pajautājusi, kur tad viņai suni likt, policijas darbiniece esot atbildējusi, ka vajadzējis to atstāt mājās.

Agnese sašutusi par darbinieces nepieklājību, jo viss iepriekš minētais ticis pateikts nepieklājīgā tonī, un dziedātāja atzīstas, ka uztvērusi to ļoti personīgi. “Kopā ar Kanēli dodos ne tikai uz pilsētas parkiem, bet arī uz ēstuvēm, banku, veikaliem un citām sabiedriskām vietām. Mans suns ir adekvāts un labi audzināts,” – stāsta Agnese. – “Mans suns nav tikai mājas sargs, kurš jātur, pieslēgts pie ķēdes. Ir 21.gadsimts, un suns ir cilvēka dzīves daļa, nevis mēbele vai apgrūtinājums, kas jāatstāj mājās. Neuzskatu, ka man tagad sava diena ir speciāli jāplāno tā, lai vispirms varētu apstaigāt tās vietas, kur varu iet ar suni. Pēc tam man Kanēlis ir jāaizved mājās un jādodas uz vietām, kur ar suni iet aizliegts.”

“Zinu cilvēkus, kas man iebildīs un teiks – es baidos no suņiem! Tad varbūt tev ir jāiet pie psihoterapeita un jātiek galā ar savām fobijām?” – retoriski jautā dziedātāja.

Viņa arī uzskata, ka cilvēku bailes sakņojas no PSRS laikiem, kad suņi bija bīstami, jo savā starpā tika krustotas dažādas šķirnes, kā rezultātā dzima neadekvāti bezšķirnes suņi ar nenoturīgu raksturu.

Tiekamies jau augustā žurnālā Astes kopā ar @cinnamongd

A post shared by Agnese Rakovska (@agnesekrap) on

“Ja man ļoti nepatīk mazi, spiedzoši bērni, tad, iekāpjot lidmašīnā, kur tādi ir vairāki – ko man darīt? Likt stjuarte, lai bērnus izsēdina, jo man, redz, no viņiem ir fobija? Vai varbūt man vienkārši jāmēģina tikt galā ar savu problēmu, jāaizver ciet mute un mazliet jāpaciešas?” – saka “Triānas parks” soliste.

A day in the city 📷 paldies par foto žurnālam Astes 🎎

A post shared by Agnese Rakovska (@agnesekrap) on